Kreslené zpracování Poutníkovy cesty je zdarma k vidění do konce měsíce

Křesťanský animovaný film Poutníkova cesta je k dispozici ke sledování zdarma až do konce měsíce, aby pomohl rodinám, které jsou uzavřené doma. Snímek je k dispozici pro online sledování ve 12 jazycích, ale ne v češtině ani ve slovenštině.

Dostupné překlady jsou ku příkladu angličtina, španělština, mandarínština, hindština nebo arabština.

K rozhodnutí dát film k dispozici zdarma došla společnost Revelation Media ve spolupráci s iBible a skupinou sponzorů s cílem pomoci rodinám nalézt inspiraci v křesťanské pohádce v době pandemie.

Do teď se již více než 350 000 lidí zaregistrovalo a sledovalo animovanou verzi klasického příběhu, kterou napsal v roce 1678 John Bunyan.

John Bunyan (1628-1698) byl anglickým puritánským teologem. Ve své době proslul jako horlivý kazatel, což jej stálo několik let ve vězení.

„V naší práci po celém světě jsme znovu a znovu viděli, jak tento starý příběh ovlivňuje životy,“ řekl podle Christian Today výkonný producent Steve Cleary.

„Je to pro nás čest, že můžeme rodinám po celém světě poskytnout toto nové zpracování a nanovo prožít jeden z nejoblíbenějších příběhů na světě.“

„Když svět čelí takové bezprecedentní, nejisté budoucnosti, je příběh cesty křesťana potřebný více než kdy jindy,“ dodal.

„Modlíme se, aby Poutníkova cesta umožnila rodinám najít nové způsoby, jak vytvořit dialog o boji za prožití naší víry, včetně pochybností, pronásledování, útrap a naděje.“

Film je k dispozici na stránce www.WatchPilgrims.com

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 24. dubna 2020  Foto: screenshot WatchPilgrims.com

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář