Křesťan na křižovatce duchovních cest

 

 

Jsou všechny duchovní cesty správné? Vedou vždy k Bohu, když o něm mluví a vystupují v nich andělé? Jak je to s různými léčitelskými směry a meditačními cvičeními? Na tyto a další otázky týkající se tématu rozlišování, se pokusí zodpovědět ThLic. Veronika Barátová při semináři v sobotu 29. dubna v Otrokovicích.

Jednodenní duchovní obnovu s názvem „Křesťan na křižovatce duchovních cest“ pořádá nadační fond Credo ve spolupráci s místní farností sv. Vojtěcha. Uskuteční se v kulturním středisku Beseda. Dnes se často setkáváme s různými duchovními směry.

Velmi rozšířená je např. andělská literatura, věštění z karet, amulety ve formě kamenů, tai-chi, jóga, práce s energiemi, homeopatie, apod. Ne všechny duchovní směry jsou však neškodné, i když se tak tváří. „Křesťané často v této problematice nemají jasno a váhají, zda jde o správnou či špatnou cestu.

Proto vidíme toto téma jako velmi důležité,“ zve na seminář Markéta Piknová z pořádajícího nadačního fondu Credo. Sestra Veronika Barátová bude ve svých přednáškách mluvit právě o tom, jak tyto různé duchovní směry rozlišovat a zůstat na správné cestě. Je velmi důležité umět poznávat skutečné dobro, ale také skryté zlo.

 

 

Seminář se uskuteční v pohodlném sále kulturního střediska Beseda v Otrokovicích. Součástí dne bude i adorace, mše svatá, příležitost přistoupit ke svátosti smíření. „Rodičům, kteří by se chtěli zúčastnit, nabízíme zdarma hlídání dětí od 4 do 12 let. Je možné si také objednat oběd,“ doplňuje Piknová.

Přihlásit se na duchovní obnovu je možné online na stránkách www.credonadacnifond.cz, nebo osobně ve farní kanceláři sv. Vojtěcha v Otrokovicích. Možnost je také v prodejně knih Veni ve Zlíně na Sadové ulici.

 

Tisková zpráva
Foto: Pixabay

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář