Křesťanská fotbalová hvězda odešla z amerického národního týmu, protože nechtěla nosit dres na podporu LGBT

Americká fotbalová hvězda Jaelene Hinkleová potvrdila, že loni odešla z národního týmu Spojených států, aby byla „poslušná Bohu“. Rozhodla se poté, co tým oznámil, že hráčky se budou mezinárodních zápasů účastnit v dresech podporujících LGBT hnutí.

Hinkleová odešla už minulý rok v červnu, důvod tehdy ale neupřesnila. Nyní vysvětlila, že rozhodnutí učinila po třech dnech hledání Boha. „Prostě jsem se cítila usvědčená, že nebylo mým úkolem si tento dres obléknout,“ řekla Hinkleová. „Vzala jsem si tři dny na to, abych se modlila, hledala Boha a zjistila, co po mně v této situaci chce… Uvnitř jsem věděla, že dělám správnou věc. Věděla jsem, že jsem poslušná,“ uvedla fotbalistka.

Hinkleová zdůraznila, že navzdory tehdejšímu zklamání nemá otazníky ohledně Božího plánu pro svůj život. „Nemám pochybnosti o Jeho dobrotě. Vím, že je dobrý. Vím, že je věrný. Pokud nedostanu znovu pozvánku do národního týmu, je to součástí Jeho plánu a je to v pořádku,“ prohlásila. „Možná právě to je důvod, proč jsem měla hrát fotbal,“ dodala. Hinkleová vyrostla v křesťanské rodině v Coloradu, podle CBN svůj život vydala Ježíši, když jí bylo 12.

K LGBT komunitě se na svém Instagramu vyjádřila i v červnu roku 2015, kdy americký nejvyšší soud uznal stejnopohlavní sňatky národním právem. „Ježíš nepřišel, aby zachránil ty, kteří v Něj už věřili. Přišel, aby Jej ztracení, odmítnutí a opuštění muži i ženy našli a uvěřili v Něj,“ napsala. „Celou svou bytostí věřím, že co bylo napsáno před dvěma tisíci lety v Bibli, je bez pochyby pravdivé. Není to fikce. Nemůžeme si vybírat, čemu z toho budeme věřit. Buď tomu věříte, nebo ne. Tento svět se může změnit, ale Kristus a Jeho Slovo se NIKDY nezmění,“ uvedla ve svém příspěvku.

 

Pŕeklad: Kristýna Gillíková Zdroj: The Christian Post  Foto: INSTAGRAM; U.S. SOCCER

Kategorie: Společnost

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář