Křesťanská zpěvačka Lauren Daigle ohromila svým vystoupením na Billboard Music Awards

Ohromující vystoupení předvedla křesťanská zpěvačka Lauren Daigle při předávání hudebních cen Billboard Music Awards, kde zazpívala svůj hit You Say.

“Upřímně si myslím, že lidé prostě chtějí slyšet to poselství naděje,” uvedla v rozhovoru pro Billboard v odpovědi na otázku, čemu připisuje úspěch své písně.. “Posluchači chtějí o sobě samých slyšet pravdu, které by se mohli držet a věřit jí. Je tolik různých způsobů, jak vás svět může zraňovat a ničit,” vysvětlila.

Poslední album Lauren Daigle Look Up Child se po svém vydání v září 2018 umístilo na třetí příčce Billboard žebříčku. Za sebou tak křesťanská zpěvačka nechala řadu populárních sekulárních interpretů, jako je Drake, Ariana Grande, Nicki Minaj nebo Cardi B. Nyní získala ocenění za nejlepší křesťanské album a píseň.

Lauren Daigle při příležitosti předávání cen vystoupila před populární zpěvačkou Mariah Carey, která si rovněž odnesla jednu z přestižních cen a při přebírání děkovala mimo jiné Bohu. Ocenění obdržela i zpěvačka Tori Kelly za gospelové album Hiding Place.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

Kristýna Gillíková Zdroj: The Christian Post  Foto: YouTube

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář