Křesťanský diář pro ženy

Jak vzniklo Bílé místo? Co to vlastně je?

Bílé místo začalo před pěti lety jako můj osobní Instagram, na kterém jsem sdílela svá krasopisná „dílka“ 🙂 Jak jsem se blížila ke konci se svým studiem na Multimédiích, intenzivně jsem přemýšlela, co se svým životem dál. Na vysoké jsem o sobě stihla poznat, že mě to táhne k papíru, grafice a krasopsaní. Jako téma bakalářské práce jsem si dokonce zvolila „křesťanský diář“. Po odevzdání bakalářky jsem na něm poté začala reálně pracovat a diář 2020 „Jeho plány, moje plány“ se stal prvním produktem Bílého místa. Osobní Instagram se tedy pomalu rozšiřoval i o nabídku křesťanských papírenských produktů.

Od té doby v tom pokračuji. Spojení grafiky a víry je pro mě splněný sen, o kterém jsem ani netušila, že ve mně je. 

V rámci projektu Bílé místo nabízíš kromě ostatních papírenských produktů také diáře. V roce 2019 rok měly diáře svou premiéru. Jaký proces tomu předcházel? 

Díky bakalářce, jak jsem už zmiňovala, jsem měla možnost „nahlédnout pod pokličku“ různým křesťanským diářům. Nadchla mě myšlenka spojení praktického diáře s povzbudivým duchovním obsahem, to celé v kvalitním a vizuálně hezkém provedení. A tak jsem se rozhodla pokusit o vytvoření takového diáře na českém trhu.

Celé to začalo nákresy na papíře, rešeršováním, kde a jak se v Česku dá vyrobit diář podle mých představ, vymýšlením a konzultacemi duchovního obsahu diáře. Celý proces pokračoval za počítačem v grafickém programu a při psaní krasopisných citátů, kterými je diář protkaný.

Po odeslání diáře do tisku jsem pracovala na tom, jak o něm dát vědět světu, přemýšlela jsem, do čeho ho zabalit a jak odesílat, vytvářela e-shop, zajistila fotky a video. Teď mluvím v jednotném čísle, ale nedílnou součástí této práce byl i můj manžel. 🙂 Posledním článkem procesu, taková sladká tečka na závěr, je balení a odesílání diářů budoucím majitelkám. 

V září jsi představila diář pro rok 2023. Jakou má podobu? Co v něm mohou zájemci nalézt? V čem je jiný? Má diář nějaké doplňky, které lze dokoupit?

margin: 0 auto;

Letošní diář Bílého místa (čtvrtý v pořadí) se jmenuje „Jeho plány, moje plány 2023“. Zvnějšku je na výběr z pěti druhů potahů (na výběr jsou různé odstíny i materiály), diář má dvě látkové záložky a vnitřní kapsičku na dokumenty. Uvnitř nabízí nové moduly a vylepšení, o kterých jsem se radila i se samotnými uživatelkami, jejichž zpětná vazba je pro mě velmi důležitá. Mimo základní diářové prvky (týdenní, měsíční a roční rozložení) obsahuje diář také prostor pro reflexi vztahu s Bohem, biblické verše „když…“ a spoustu prostoru pro vlastní poznámky.

Diářové doplňky jsou oblíbenou součástí každé kolekce – každý si může vybrat, co navíc se mu k diáři bude hodit. Zvolit může tematické samolepky, poutko na propisku, propisky, svorky a nesmím zapomenout ani na TO-DO list k diáři.

Co o diáři „Jeho plány, moje plány“ říkají jeho uživatelky?

„Jsem za diář neskutečně vděčná, nikdy bych neřekla, že by se můj život mohl zlepšit díky diáři, ale tomuto diáři se to opravdu podařilo. Těším se na nový!“ – Michaela K.

„Diář je nejkrásnější, jaký jsem kdy viděla.“ – Monika M.

„Dneska mi přišel diář a Biblické kartičky. Kdybych nebyla v práci, nahrála bych ten radostný taneček, co jsem si v kanclu zatančila. To je skvost. Je to lepší než diamantový prsten. Taková nádhera! Nálepky jsou pohádkové, takové už jsem dlouho hledala na vyšperkování. Prostě a jednoduše: nádherná práce. Je vidět, že do toho dáváš nejen sebe, ale i našeho Pána. Hned je ten svět zase o něco krásnější.“ – Eva T.

„Na tento diář jsem se letos strašně těšila a hned, když jste ho přidali na eshop, jsem si ho musela objednat. Dostala jsem ho ale až na Vánoce a musím říct, že větší radost jsem dlouho neměla! Krásnější diář jsem nikdy neviděla! Je absolutně dokonalý a přesně takový, jaký potřebuju. Už se nemůžu dočkat, až do diáře začnu plánovat a těším se na Jeho plány!“ – Bára S.

„Letošní diář je mi velkou inspirací v mém vztahu s Bohem a stal se vlastně jeho součástí, tak už se moc těším na nový!“ – Klára O.

„Dnes mi přišel nový diář a je to první, který si nekreslím sama, protože tento je prostě světlo. Jsem moc ráda, že Bůh skrze něj může oslovit tolik lidí.“ – Ema Š.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář