Kultura nového člověka – konference Majestát 2019   

Praha – Církev Oáza a Holy Ghost End Time Ministries Int. pořádají každoroční konferenci Majestát, tentokrát s podtitulem Kultura nového člověka.

Konference se koná od 13. do 15. září 2019 v hotelu DAP, Vítězné náměstí 684/4, Praha 6 – Dejvice. Letošními mluvčími budou Tim Vince (UK), Dr. Richard William (USA) a Festus Nsoha (CZ). Chválami a uctíváním bude sloužit Oáza Worship Band. Pro děti od 3 let včetně je připravena služba pro děti, samostatný program plný atraktivních vyučování a her.

Tim Vince neúnavně podporuje křesťanské školství, je to skvělý učitel Bible a každý student Božího slova si jeho vyučování velmi rychle oblíbí. Tim nebude na konferenci Majestát poprvé, proto víme, na co se můžeme těšit.

Dr. Richard William (USA) se narodil a vyrůstal v Singapuru. Svůj život vydal Pánu už jako dvanáctiletý, v šestnácti letech ho Pán zázrakem zachránil před utonutím. V tom roce Richard přijal od Boha povolání a začal se na něj připravovat na biblické škole. Následně studoval na několika vysokých školách v USA, kde se i oženil. Sloužil a zakládal církve v muslimské Malajsii v Hongkongu a Číně. Dr. William je zakladatelem služby History Maker International, která ohněm pro Krista zapaluje mladé lidi po celém světě. Za 26 let sloužil třeba i v táboře teroristů, v přísně komunistických a muslimských státech a ve zcela evangeliem nezasažených oblastech Asie. Velký důraz klade na sílu modlitby. V současnosti žije s manželkou Debbie a dvěma dcerami v USA.

Festus Nsoha je starším pastorem Církve Oáza, misionářem v Čechách je již dvacet šest let. Boží zjevení, vhled do Božích tajemství jsou v jeho životě a službě nepopiratelné.

V pátek bude chválami a uctíváním sloužit kapela z České Lípy a okolí Proti proudu 30. Jejich vlastními slovy: „Toužíme vyjádřit, jaký je On. Chceme vás pozvat do Boží blízkosti ve chvále a uctívání tak jak to nejlépe umíme.“

Chválící tým Církve Oáza vás vtáhne do Boží přítomnosti svým bezprostředním a upřímným způsobem. Bůh potvrzuje jejich službu uvolněním moci a manifestací své přítomnosti.

Očekáváme, že Bůh bude znovu potvrzovat své slovo znameními (Marek 16:20) a opět vztahovat svou ruku k uzdravování (Skutky apoštolů 4:30).

Srdečně vás zveme do hotelu DAP v pražských Dejvicích. Těšíme se na vás.

Více informací a formulář pro registraci zdarma naleznete ZDE 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář