Lauren Daigle vyráží na své první světové turné po Austrálii a Americe

Zpěvačka a skladatelka Lauren Daigle oznámila, že se chystá na světové turné. Šnůra koncertů začne začátkem příštího roku v Austrálii, následně od února vystoupí v největších městech po Severní Americe. Celé turné ukončí představením ve svém rodném městě Lafayette v Louisianě.

„Tento rok jsem prožila velkou osobní změnu,“ uvedla Daigle v rozhovoru pro Relevant. „Neexistuje lepší pocit, než dívat se z pódia a vidět, jak lidé prožívají písně z nového alba,“ řekla americká zpěvačka.

Své koncerty přirovnala k jedné velká párty a přiznala se, že se nemůže dočkat, až to celé odstartuje. „Bude to taková zábava!“ dodala.

Poslední album Lauren Daigle Look Up Child se po svém vydání v září 2018 umístilo na třetí příčce Billboard žebříčku. Za sebou tak křesťanská zpěvačka nechala řadu populárních sekulárních interpretů, jako je Drake, Ariana Grande, Nicki Minaj nebo Cardi B. Hudební interpretka získala ocenění za nejlepší křesťanské album a píseň.

Lauren Daigle při příležitosti předávání cen vystoupila před populární zpěvačkou Mariah Carey, která si rovněž odnesla jednu z prestižních cen a při přebírání děkovala mimo jiné Bohu. Ocenění obdržela i zpěvačka Tori Kelly za gospelové album Hiding Place.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 21. září 2019  Foto: YouTube – Lauren Daigle

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář