Lecrae při přebírání cen Grammy vzdal hold Pánu Ježíši Kristu 

Křesťanský hiphopový umělec Lecrae poděkoval Ježíši za to, že „používá rozbité nástroje, aby hrál uzdravující hudbu“, a za to, že je „mým vším ve všem“ poté, co v neděli večer získal dvě ceny Grammy v kategorii křesťanská hudba. 

Na 66. ročníku udílení cen Grammy, které se konalo 4. února v Los Angeles, získal 44letý umělec ocenění za současné křesťanské album s písní Church Clothes 4 a za současný křesťanský hudební výkon/píseň – za skladbu „Your Power“ s Tashou Cobb.

SOUVISEJÍCÍ Chvalozpěv ‚How Great Thou Art‘ dostává novou sloku ve spolupráci s Mattem Redmanem

„V tuto chvíli ani nemám slov,“ řekl podle Christian Post Lecrae po převzetí cen. Na pódiu ho doprovázela jeho dcera. „Nakonec do této hudby, do tohoto projektu, vložilo tolik lidí tolik tvrdé práce. … Ten dar, který všichni máme, jak už jsem řekl, musím vzdát hold Pánu Ježíši, že je prostě mým vším ve všem, že mi umožňuje říkat slova, která jsou umění.“

Lecrae oslavil své vítězství také na sociálních sítích: „Ještě jsem to všechno úplně nezpracoval,“ napsal k fotografii, na které drží své dvě ceny Grammy. „Jsem vděčný, ale je to opravdu něco, co přesahuje mé chápání.“ 

“Chtěl jsem jen být otcem, kterého jsem nikdy neměl, a dát svým dětem zážitky. Bůh je nadmíru laskavý. Až budu mít víc slov, podělím se o ně, ale zatím… Děkuji ti, Bože, že jsi milostivý. Děkuji ti, Ježíši, že jsi mi dovolil být součástí tvého království, a že používáš rozbité nástroje k tomu, abys hrál uzdravující hudbu,“ dodal.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 7. února 2024 Foto: Wikimedia Commons – Lacrea

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář