Louie Giglio: Je úžasné svědčit o Ježíši před desítkami tisíc lidí

New York – Pastor Louie Giglio z Passion City Church bude řečníkem na turné s názvem Winter Jam 2020, jehož posláním je sdílet Ježíše Krista bez ohledu na věk, ekonomický status nebo postavení. The Winter Jam Tour je známá tím, že se jí účastní známá jména křesťanské hudby a inspirují k víře v Boha lidi po celé zemi.

Populární turné – pod názvem Bod zlomu – v prvním čtvrtletí roku 2020 zahájí novou dekádu a hlavní osobností bude zpěvák a skladatel David Crowder. Winter Jam půjde do 42 měst po celých Spojených státech.

„Myslím, že být součástí tohoto turné je skvělé. Nevím, jak jsem to mohl dotáhnout tak daleko, aniž bych byl součástí Winter Jam. Takže jsem opravdu nadšen. Jedna z věcí, které se mi líbí nejvíce, je její rodinný charakter,“ řekl Giglio pro The Christian Post k celé akci.

„Jsou tam všichni tito úžasní umělci, kteří putují týden po týdnu, měsíc po měsíci, a přicházejí jako „my“. Všichni opravdu táhneme za jeden provaz.“

Americký pastor uvedl, že sloužit desítkám tisíc lidí po celé zemi je mimořádným zážitkem. Giglio se vyjádřil, že je velký fanoušek Davida Crowdera. Na zpěvákovi má nejraději jeho srdce evangelisty.

K připravovanému evangelizačními turné Giglio řekl, že poslání této akce je nést evangelium do celého světa. „Ale pokud jsme upřímní, mnoho z nás prostě nechce nést evangelium. Žijeme v mimořádně rozděleném světě. Jsme rozděleni politicky, kulturně, existuje ekonomická propast, existují velké kulturní rozdíly, etnické rozdíly,“ poukázal na realitu fragmentace společnosti.

„Kristus nám dal příklad, protože šel do celého světa. Nepřišel jen pro ty nábožné. Takže si myslím, že každý, kdo následuje Ježíše, bude přitahován k mentalitě, která je mentalitou všech lidí,“ uzavřel úspěšný americký pastor Louie Giglio.

Winter Jam 2020 začíná 10. ledna v Jacksonville na Floridě a končí 29. března v Clevelandu. Další informace naleznete na stránce Jamtour.com.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 30. prosince 2019  Foto: YouTube – Louie Giglio

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář