Louie Giglio na konferenci Passion, řekl mladým, aby nepochybovali a důvěřovali Bohu

Dallas – Aby křesťan mohl být vyslán Bohem na efektivní v práci, jeho víra musí být postavena na pevném základě poznání Boha a věřící se musí přestat pohybovat mezi dvěma názory, bez ohledu na okolnosti, říká Louie Giglio.

Na konferenci Passion 2019, zakladatel Louie Giglio zdůraznil, že je důležité držet se Boha, mít s Ním hluboké společenství a nerozdělenou mysl, informuje The Christian Post. „Žijeme v těch největších dnech Božího království,“ řekl Giglio, „a křesťané musí být vysláni na misii, musí mít vnitřní odhodlanost, která říká: Viděl jsem dost, abych cele důvěřoval Bohu celým svým životem.“

Jak dlouho budeš nerozhodný mezi dvěma názory? Je-li Hospodin Bůh, následuj Ho,“ citoval slova proroka Eliáše z První Královské 18,21.

Nenacházet se mezi dvěma názory je zvláště důležité při výběru partnera, vysvětlil americký pastor a pokračoval v příběhu jak se král Achab oženil se zlou Jezábel, která se pokoušela zabít Božího proroka Eliáše.

Poradil studentům, kteří se shromáždili na konferenci, že na partnera často narazí v okamžiku, kdy se o manželství nejméně zajímají. „Většina lidí, kteří našli někoho fenomenálního, byli úplně a naprosto zaměřeni na Ježíše a partnera našli, když to nejméně očekávali,“ řekl.

Achab byl zlý člověk, jehož manželka byla mnohem horší a společně vedli Boží lid do hříchu, obnovili uctívání Bála. Izraelci vyměnili vztah se živým Bohem za modly, které stavěli vlastními rukama.

„Bůh dnes říká, viděli jste dost z mé zázračné moci, abyste přestali pochybovat mezi dvěma názory? Už jste viděli natolik, abyste řekli: Jsem si jistý, že budu následovat Boha přes všechny okolnosti i když nebudou skvělé, ale v tom všem se nezměním, protože jsem viděl dost. Půjdu v radosti a zármutku, po celou dobu a celou cestu k velkému a živému Bohu,“ a dodal, že Duch svatý jim ukáže na modly v jejich životě.

Před Gigliovým vystoupením bylo oznámeno, že studenti dali 448.370,41 dolarů pro Biblickou společnost pro neslyšící. Prostředky budou směřovat k překladu příběhů o Ježíši z Nového zákona do znakově řeči v Mexiku, Kubě, Kolumbii, Moldavsku, Egyptě, Ghaně, Jižní Africe, Tanzánii, Etiopii, Jižním Súdánu, Myanmaru, Thajsku, Malajsii, Filipínách, Japonsku a Rusku.

Konference Passion, kterou založil Giglio, začala v roce 1997.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

 

Michal Nosál  Foto: Instagram Passopn 2019

 

 

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář