Lubomír Hlavačka je hlavním řečníkem letního chlapského víkendu Kolem ohně

Táborová základna Royal Rangers v katastru obce Křídla u Nového Města na Moravě se během druhého červnového víkendu stane dějištěm víkendu pro chlapy. Proběhne zde první letní akce Kolem ohně.

Setkání je zaměřené na mužskou spiritualitu z křesťanského pohledu a je mezidenominační. Letní akce volně navazuje na zimní setkání, které se koná v lednu na krušnohorském hradě Hauenštejn. Většina programu se odehraje pod širým nebem. Přespávání májí účastníci zajištěno v tee-pee a stanech, stravování v táborové kuchyni.

Program zahrnuje biblická vyučování. Hlavním tématem je část verše z knihy Genesis (6:9). Čtyři zamyšlení účastníky provedou cestou poutníka s Bohem. Jsou inspirované chůzí – průvodce, pohyb, rovnováha a cíl. Vyučování povede Lubomír Hlavačka.

Lubomír působil ve vedení několika neziskových organizací (např. Nehemia), rovněž jako kazatel v několika sborech a jako tajemník České evangelikální aliance (ČEA). Od roku 2005 do současnosti pracuje jako organizační konzultant. V mezinárodní iniciativě World Without Orphans (WWO) působí posledních 7 let jako Global Coordinator for WWO Ambassadors and Teams.

K dalším bodům programu patří večerní grilování a pěší výlet po okolí. Setkání proběhne od pátku 10. 6. do neděle 12. 6. 2022. Podrobné informace jsou uvedeny na internetových stránkách www.kolemohne.cz.

Tisková zpráva a foto Kolem ohně

Tags: ,,,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář