Malajsie: První obětí koronaviru je baptistický pastor

Rodina šedesátiletého pastora, který se stal první obětí viru COVID-19 v Malajsii, tvrdí, že navzdory této ztrátě zůstává v pokoji.

U baptistického pastora Davida Chenga z Kuchingu byl diagnostikován koronavirus poté, co byl minulý týden přijat do nemocnice Sarawak s horečkou, kašlem a dýchacími potížemi.

Když se jeho stav zhoršil, byl přesunut na pokoj s intenzivní péči, ale jeho stav se natolik zhoršil, že ho lékaři nemohli zachránit. Cheng trpěl také cukrovkou a hypertenzí, uvedla jeho rodina podle Christian Today.

Jeho syn Anders požádal o modlitby za svou matku a sestru, které byly také testované pozitivně na Covid-19, jakož i za své vlastní zdraví, protože očekává výsledky svého testu.

„Můj táta je na místě, kde už není větší bolesti, nemoci, smutku nebo starostí, a je na lepším místě než my všichni. Díky tomu si oblékáme roucho chvály a neustále se radujeme i uprostřed bouřky.“

Dále dodal: „Teď se více obávám o svou matku a sestru a modlím se, aby jejich imunita překonala virus bez dalších komplikací.“

Věřící poprosil, aby se modlili za jeho zdraví, aby nebyl testován pozitivně a aby jeho sestra a matka byly v pořádku.

Malajsie má více než 1 100 pozitivně testovaných případů. Místopředseda vlády Sarawaku Datuk Amar Douglas Uggah vyzval každého, kdo se těchto dnech zúčastnil bohoslužeb, aby byl otestován.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 22. března 2020  Foto: Facebook – baptistický pastor s manželkou

 

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář