Mariah Carey děkovala Bohu při přebírání hudební ceny

Zpěvačka Mariah Carey, známá svými nesčetnými hity, získala cenu Billboard Icon Award.

„Ikona? Opravdu si to o sebe nemyslím. Začala jsem dělat hudbu z nutnosti přežít a vyjádřit se. Chtěla jsem něco vytvořit tak, abych se cítila hodna své existence, a jestli jsem se něco naučila v tomto životě, je to, že opravdu všechny věci jsou možné s Bohem,“ prohlásila podle Christian Today Mariah Carey během svého projevu.

„Myslím, že jsem se vždycky cítila jako outsider, někdo, kdo nikam nepatří,“ pokračovala zpěvačka. „Stálo mě to hodně sil uvěřit, že v tomto světě bych mohla v něčem uspět. Svůj život jsem zasvětila hudbě a mým fanouškům … zvedli mě z hloubky pekla a přivedli mě zpět svojí oddaností a láskou,“ dodala.

Americká zpěvačka původem z New Yorku uvedla, že její víra ji pomáhala zotavit se z psychického zhroucení během těžkého času v roce 2002. Média v tom čase informovala, že byla ukončena její rekordní smlouva s hudební agenturou Virgin Recodrds. Osoba, která ji pomáhala postavit se zpátky na nohy, byl Rev. Clarence Keaton.

Podle článku v americkém časopise Cosmo Girl, Carey řekla: „Věřím, že jsem se narodila znovu v mnoha směrech. Myslím, že to, co jsem změnila, jsou mé priority a můj vztah s Bohem.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Foto: Twitter.com – Mariah Carey

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář