Matt Redman vydává vánoční album These Christmas Lights

 

Dvojnásobný vítěz Grammy vydává vánoční album These Christmas Lights. Jedná se o jeho vůbec první album s vánoční tématikou.

Matt se svou manželkou Beth a jejich 5 dětmi žijí na jihu Anglie v blízkosti města Brighton. Od svých 20 let je Redman lídrem chval a jak zpěvák již navštívil země jako Německo, Česká republika, Japonsko, Austrálie či Jižní Afrika. Koncentrát na stadionech jako Wembley nebo Angels baseball stadium. Mezi jeho nejznámější písně patří The heart of worship nebo Blessed be your name. Matt je autorem několika knižních titulů.

„Já nechci jen vyprávět příběh, chci se ujistit, že do příběhu jsme dali sami sebe. Byli jsme v Izraeli, prošli jsme cestami, kterými prošel Ježíš Kristus, šli jsme do míst, které jsou zmíněné v evangeliích, přemýšlel jsem o něm jako o novorozeňátku, „říká Redman k CD-čku.

„Jsem vděčný za úsilí celému týmu. Mnoho lidí pracovalo na tomto albu, darovali svůj čas, kreativitu a své zkušenosti. Tato deska má smysl pro rodinu, spolupráci a přátelství, „dodal na závěr.

Album obsahuje 12 písní. Úvodem je píseň These Christmas Lights a CD končí s Holy Night.

Autor: -mn-
Foto: Wikimedia Commons

Tags: ,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář