Medailonek PROMISE CZ

PROMISE CZ je mezidenominační organizace podporující misijní a evangelizační působení stávajících a nově vznikajících společenství v ČR. Motivujeme a vyzbrojujeme stávající církve, sbory i jednotlivce, a tím jim napomáháme v šíření evangelia.

V roce 2011 jsme spustili internetový projekt HledamBoha.cz, který se časem osamostatnil a dal vzniknout nové organizaci.

Od roku 2012 se věnujeme přípravě materiálů ke kurzům biblického studia pro hledající a školením těchto kurzů. Kurzy z dílny Christianity Explored Ministries Objevování křesťanství, Objevování učednictví a SOUL pro mládež jsou velkým pomocníkem pro misijní pracovníky, pastory, vedoucí skupinek nebo i pro jednotlivce. Pro ty, kteří se věnují šíření dobré zprávy mezi nevěřícími, zprostředkováváme licenci k vedení kurzu Dietricha Schindlera MyLife Workshop a aktuálně dokončujeme jeho pokračování MyLife in Christ. V roce 2020 plánujeme vydat evangelizační materiály ke kurzům Jeden jednomu z Janova evangelia pro setkávání ve dvojicích a Objevování života.

Pro mladé křesťany pořádáme od roku 2013 Impuls festivaly, které povzbuzují nastupující generaci k následování Ježíše Krista na plno a poslušnosti jeho výzvě „jít a činit učedníky“. Vyučování je nově spojeno s praxí, kdy účastníci následně prakticky slouží lidem ve městě, kde se akce koná.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář