Mezidenominační misijní projekt HledamBoha.cz: Sdílení evangelia prostřednictvím digitálních médií

 

Mezidenominační misijní projekt HledamBoha.cz vykročil do světa jako samostatná organizace, která se zabývá evangelizací a misií prostřednictvím digitálních médií. „Naším touhou je, aby každý člověk v České republice měl možnost najít, poznat a sdílet dobrou zprávu o Ježíši,“ říká nový ředitel HledamBoha.cz Honza Heřmanský.

Jak se to HledamBoha.cz daří?

„V roce 2016 projevilo zájem o naše weby a sociální sítě 400 000 lidí. Z tohoto počtu vzešlo více než 800 osobních komunikací skrze e-maily, Facebook nebo v našich online kurzech,“ uvádí specialista na online strategii v HledamBoha.cz David Dobrovolný.

„Ostatně právě online kurzy vnímáme jako naší budoucnost a jako oblast, kterou chceme rozvíjet. V současné chvíli nabízíme online kurzy „Cesta k Bohu“, „PročJežíš?“ a „Jak číst Bibli“. Během letošního roku bychom rádi nabídli tři nové kurzy. Dva si zatím nechám pro sebe, ale jeden už mohu prozradit – tím bude kurz „Jak budovat hluboký vztah s Bohem“, který zveřejníme v květnu. Pro letošní rok se modlíme za více než 1000 komunikací s hledajícími,“  vysvětluje Honza Heřmanský. 

 V projektu HledamBoha.cz je v tuto chvíli zapojeno přes 35 aktivních dobrovolníků vyškolených v komunikaci s hledajícími. Ti komunikují s hledajícími e-maily a také jim dělají průvodce ve zmíněných online kurzech. Cíl je jednoduchý – vést hledající k Bohu a k setkání s křesťany v jejich okolí.

Svědectví Jany, která uvěřila v kurzu “PročJežíš?”

HledamBoha.cz stále hledá nové dobrovolníky. “Mít dostatek kvalitních dobrovolníků vyškolených pro komunikaci s hledajícími je v tuto chvíli asi naše největší potřeba.” říká Honza Heřmanský. Více o dobrovolnictví v HledamBoha.cz se lze dozvědět na jejich novém webu:

http://projekt.hledamboha.cz/

Nejbližší termín školení dobrovolníků je 22.4. 2017 v Olomouci. Školení bude na téma “Biblické poradenství” a program povede kazatel Tibor Máhrik ze sboru Církve bratrské v Žilině. Více informací o školení lze najít na výše zmíněném webu a nebo od organizátorky školení Adély Šolcové na e-mailu: adela1@hledamboha.cz

Odkazy HledamBoha.cz:

www.hledamboha.cz

http://projekt.hledamboha.cz/

https://www.facebook.com/hledambohacz/

http://youtube.com/hledambohacz

https://www.instagram.com/hledambohacz/

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář