Křesťan dnes

Michael W. Smith věří, že dochází k celosvětovému duchovnímu probuzení 

BGEA

Křesťanský hudebník Michael W. Smith věří, že dochází k celosvětovému probuzení, protože během své nedávné cesty do Vietnamu viděl, co Bůh dělá.

Na začátku března Smith spolu s evangelistou Franklinem Grahamem odcestoval do Ho Či Minova Města ve Vietnamu, aby zde vystoupil během „Jarního festivalu lásky“.

SOUVISEJÍCÍ„Historicky první“: Vietnam povolil Franklinu Grahamovi uspořádat evangelizační akci s 300 církvemi

Evangelizační sdružení Billyho Grahama poznamenalo, že „Jarní festival lásky“ byl pro evangelikální církve ve Vietnamu historicky významný, protože to bylo poprvé, co jim vietnamská vláda dala povolení uspořádat „evangelizační akci se zahraničním řečníkem mimo náboženský svátek“.

„Byl to skvělý večer v Ho Či Minově Městě,“ napsal Graham na Facebooku. „Měli jsme krásné počasí a přeplněnou sportovní halu, kde se konal ‚Jarní festival lásky‘. Vzdáváme Bohu veškerou slávu za to, že tisíce lidí odpověděly na výzvu, aby se odvrátili od svých hříchů a vložili svou víru a důvěru v jeho Syna, Ježíše Krista,“ informuje portál ChurchLeaders.

Graham poděkoval všem, kteří se na akci podíleli. „Zvláště chci poděkovat církvím a pastorům za jejich partnerství a vládním úředníkům, kteří pomohli, aby se tato akce mohla uskutečnit.“

„NEJEDNÁ se o „obyčejnou“ sobotu na WayMaker World Tour – z VIETNAMU! Úžasné vedení bohoslužeb na druhé straně světa! BŮH SKUTEČNĚ JEDNÁ,“ napsal Smith na Facebooku.

S odkazem na nedávné vylití Ducha svatého na Asburyho univerzitě a uvedení filmu „Jesus Revolution,“ trojnásobný držitel ceny Grammy napsal: „Něco se děje, a jsem tak vděčný, že jsem naživu, abych to viděl.“

Smith popsal bohoslužby během „Jarního festivalu lásky“ jako „autentické“ a podělil se o to, že byl svědkem, jak se skupina vietnamských křesťanů ve stanu nahlas modlila za to, aby Duch svatý jednal mezi lidmi v davu.

„Modlili se za to, co se dělo na místě, kde jsme byli my,“ napsal Smith.

Smith věří, že Bůh na modlitby za probuzení odpovídá. „Možná se mýlím,“ vysvětlil zpěvák, „ale myslím, že se to děje, myslím, že to, za co jsme se tak dlouho modlili, se skutečně děje – dochází k duchovnímu probuzení.“

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 17. března 2023 Foto: BGEA – ilustrační

Exit mobile version