Milovice jsou první zastávkou švédského turné Euro Tour 2017

 

Euro Tour 2017 je misijní výjezd při kterém mládež z křesťanského sboru Slovo života v Uppsale a z dalších švédských sborů cestuje dva týdny po Evropě a šíří dobrou zprávu o Ježíši.

Euro Tour 2017
Euro Tour 2017

Podobné výjezdy jsme od roku 1998 podnikli celkem osmkrát a viděli jsme během nich mnoho lidí, kteří byli dotknuti boží láskou a získali novou naději. Při předchozím výjezdu v roce 2015 jsme navštívili německá města Hanover a Gummersbach, franzouzský Štrasburk a Paříž a měli jsme koncert v Disneylandu,“ uvedl Sebastian Asklund, pastor mládeže Slovo života.

„V letošním roce budeme cestovat dvěma autobusy a jedním minibusem, tým se bude skládat z celkem 101 lidí. Více než polovinu tvoří mládež ve věku 15 – 17 let. Technické vybavení a mobilní pódium nám povezou dva kamiony. Naším hlavním cílem je uspořádat program, který zahrnuje koncertní vystoupení, promluvy a taneční představení, na kterých se podílejí mladí talentovaní lidé.

V každém městě, kde máme koncert spolupracujeme s místními křesťanskými společenstvími a sbory. Jsme vděčni za podporu a účast, kterou nám poskytla misijní skupina Slovo života Milovice. Věříme, že vystoupení v Milovicích vzbudí pozornost a lidé si koncert užijí!“ dodává Sebastian Asklund.

Milovice jsou první zastávkou evropského turné. Dalšími městy budou Vídeň a Klosterneuburg v Rakousku, kde se uskuteční čtyři vystoupení. Turné bude zakončeno dvěma koncerty v německém Gummersbachu. Před každým koncertem členové pořádajícího týmu navštíví centrum města a hovoří s místními lidmi.

České vystoupení se uskuteční ve čtvrtek 22. 6. 2017 od 19:00 hod. na Hakenově stadionu v Milovicích. Vstup zdarma. Pořádá kavárna Hrnky s Sebou a Církev bratrská Milovice. Další informace jsou uvedeny v pozvánce na sociální síti Facebook.

 

Tisková zpráva, Sebastian Asklund, redakčně upraveno

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář