Módní dámské stylizace na Vánoce

Vánoce je výjimečný čas, ve kterém všechno je slavnostní a elegantní, od dekorace našeho domu, vánoční večeře, až po naše oblečení. Vánoční stylizace by měla tedy odrážet ducha této okolnosti a být projevem úcty nejen ke svátku, ale také i k hostitelům. Dnes navrhneme jak si připravit svůj šatník pro vánoční setkání s rodinou.

Vánoční elegance

Pokud Vám záleží na tom, aby Vaše stylizace byla plná elegance a půvabu, musíte se postarat o každý její detail. Doporučujeme tedy výběr elegantních šat o jednoduchém střihu s krajkovými vložkami ve výstřihu nebo na ramenech. Nejlepší bude barevné provedení navazující na vánoční tradice a její symboliku, takže láhvová zelená, tmavě červená, tmavě modrá nebo klasická černá a bílá. Pokud se cítíte líp ve světlejších barvách, vsaďte na barvu blankytnou, pudrově růžovou, béžovou, mátovou, nebo světle odstíny šedé barvy. 

Velmi vkusné bude také spojení tužkové sukně s elegantní, hedvábnou košilí. Ženy, které milují se vyčnívat z davu svým vzhledem, mohou vsadit na rozšířenou sukni s volánky nebo midi plisovanou sukni, ke které mohou nosit stylovou halenku s malým fiží nebo sametovou krční mašlí. 

K takovým vkusným stylizacím ideální budou dámské kotníkové boty na jehlovém podpatku nebo lodičky se svrškem ke kotníku. Zatímco doplněním celku budou subtilní zlaté nebo stříbrné šperky v podobě visacích náušnic nebo jemného náhrdelníku na tenkém řetízku.

V rodinné atmosféře

Pokud Vánoce trávíme v rodinném kruhu nebo v té době navštěvujeme naše blízké pro sopečné hodování, určitě se budete chtít cítit pohodlně ve Vašem vánočním oblečení. Toto však neznamená, že Vaše stylizace nemůže být elegantní. První naší nabídkou bude komplet skládající se z cigaretových kalhot a elegantního trička bez rukávů s krajkovým dokončením a svetru na knoflíky. V tomto případě můžete si dovolit expresivnější šperky, například náušnice navazující na Vánoce – ve formě vánočního stromku, hvězdičky nebo soba, díky čemuž Váš look bude volnější. K takovému kompletu můžete nosit jak lodičky na podpatku, tak i dámské kotníkové boty na plochém podpatku.

Další naší nabídkou bude jednoduchá tunika se zdobením u výstřihu v podobě korálků, flitrů nebo gagátů a punčocháče nebo legíny s lesklou nití. Ideálními botami k takovému duetu budou klasické kozačky na podpatku. Jako doplněk můžete nosit elegantní pásek a náramek s drahokamy.

Ženy, které milují každý den nosit šaty bez ohledu na příležitost, mohou si vybrat ty o jednoduchém střihu, vyrobené z měkké pleteniny, což se ideálně přizpůsobuje k tělu a zajišťuje optimální pohodlí. Můžete k nim nosit pásek a výraznější šperky v podobě velkého přívěsku a visacích náušnic. K takovému oblečení se budou ideálně hodit kožené kozačky nebo dámské kotníkové boty se zvrásněným svrškem.

Doufáme, že naši vánoční stylizace budou inspirací pro tvoření vlastních, vkusných a originálních vánočních kreací.

Jedná se o reklamní článek, foto ilustrační.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář