Můj život uprostřed bitevního pole je název letního chlapského setkání KOLEM OHNĚ 2023

Během druhého červnového víkendu se uskuteční akce KOLEM OHNĚ 2023 LÉTO. Setkání je zaměřené na mužskou spiritualitu z křesťanského pohledu a je mezidenominační. Promluvy hlavního řečníka, Karla Řežábka, se budou dotýkat tématu vnitřních bitev a zápasů.

O vítězných bitvách se zpětně mluví snadno, dokonce i o těch dlouhých a úmorných, pokud nakonec přece jen skončily happyendem. Ale každý máme i bitvy, které jsme prohráli – některé jsme dokonce možná vzdali, jiné se vlečou, a ačkoliv se snažíme ze všech sil, vítězství nepřichází. A o takovýchto bitvách se moc nemluví, svědectví, která nekončí happyendem se moc neříkají, takže se na to mnohdy cítíme sami a bojujeme osamoceni,“ uvádí Karel Řežábek k výběru tématu, které bude rozebírat během čtyřech promluv.

Karel je pastorem Křesťanského společenství Plzeň, kouč, hudebník, skladatel a publicista. Vede kurzy zaměřené na vztahové a rodičovské dovednosti. Věnuje se osobnostnímu a vztahovému koučinku. Je ženatý a má čtyři děti.

Letní akce volně navazuje na zimní setkání, které se koná v lednu na krušnohorském hradě Hauenštejn. Většina programu se odehrává pod širým nebem. Přespávání mají účastníci zajištěno v tee-pee a stanech, stravování v táborové kuchyni. K dalším bodům programu patří večerní grilování a pěší výlet po okolí. 

Setkání se uskuteční od pátku 9. 6. do neděle 11. 6. 2023. Místem konání je zámek Depold v Kanicích na Domažlicku. Podrobné informace jsou uvedeny na internetových stránkách www.kolemohne.cz.

Tisková zpráva a foto KOLEM OHNĚ, aktualizováno.

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář