Na věčnost odešel spisovatel a duchovní poradce Larry Crabb

Známý křesťanský poradce a biblický učitel dr. Larry Crabb zemřel ve věku 77 let.

Crabb byl autorem několika populárních knih, kromě toho byl ředitelem Americké asociace křesťanských poradců. Informaci o jeho smrti oznámila organizace „Larger Story“.

SouvisejícíVizina / Zemřel Američan, který Čechy učil, jak dosáhnout změny

„S velkým zármutkem a úžasnou radostí vám oznamujeme odchod doktora Larryho Crabba do nebe, ke kterému došlo v neděli ráno. Máme v srdci bolest, protože nám tolik chybí, a zároveň upřímnou radost, protože každý z nás má nedokonalou představu o tom, jak moc se nyní těší na velkou oslavu a život plný radosti v přítomnosti Trojice.“

Prezident Colorado Christian University Donald Sweeting, kde Larry Crabb působil, uvedl, že se „srdcem plným bolesti přijal informaci o smrti dr. Larryho Crabba. Byl řadu let lídrem, pedagogem a duchovním poradcem pro mnoho lidí naši univerzity“.

„Měl vášeň pro biblicky založenou psychologii zaměřenou na Krista a pro to, aby viděl, jak zdravé křesťanské poradenství mění životy lidí. Nám všem na Colorado Christian University bude velmi chybět,“dodal Sweeting.

Crabb za sebou zanechává fenomenální dědictví díky svému vyučováním o duševním a duchovním zdraví, které ovlivnilo miliony křesťanů po celém světě. V češtině od něj vyšly ku příkladu knihy Když Boží cesty nedávají smysl nebo Naděje v utrpení.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 4. března 2021 Foto: Wikimedia Commons – Larry Crabb

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář