Nálož zničila studio křesťanské televize v Jeruzalémě

Jeruzalém – Jeruzalémské studio Daystar, studio jedné z největších křesťanských sítí na světě, bylo přes víkend zničeno ohněm. Útok zničil nové studio, ale síť je plánuje přestavět, informuje křesťanská televize CBN News.

Oheň začal hořet v sobotu brzy ráno, když žhář hodil do objektu výbušnou nálož.

Křesťanská organizace byla právě uprostřed velké renovace a modernizace svého studia v Jeruzalémě. Plameny zničily rekonstruovanou část a mnoho ze stávajícího zařízení.

„Řídící středisko je pravděpodobně úplně zničené,“ řekl pro CBN Dave Sharett, dodavatel dohlížející na renovace. „Byli jsme v posledních dvou týdnech renovace prostor,“ řekl Sharett. „Náš termín na dokončení prací byl stanoven na 1. červen a pak se to stalo.“

I uprostřed zkázy věří, že Bůh koná. „Věřím, že Bůh má svůj důvod a účel pro všechno. Takže i tohoto popele to bude vzkříšeno a budeme hlásat zvěst o Boží slávě,“ dodal Sharett pro CBN.

Daystar se zavazuje pokračovat ve své práci a žádá o modlitby za ochranu.

Daystar je evangelikální křesťanská televizní společnost založená v roce 1993. Majitel společnosti je Marcus Lamb. Izrael v roce 2006 umožnil této společnosti jako první zahraniční křesťanské televizi vysílat v zemi.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Foto: CC Search – Daystar Israel

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář