Názor: Už nikdy více? Opravdu?

Pokud opravdu stojíte za tím, že „už nikdy více“, nastal čas s tím něco udělat. Pokud se rozhodnete jen sedět v pozadí a sledovat to, postaráme se o to v Izraeli bez vás.

Nestává se každý den, že se žena probudí a zjistí, že její děti a vnoučata strávily noc v protileteckém krytu, bombardovaném raketami odpálenými brutální, antisemitskou teroristickou organizací zabývající se vražděním všech Židů na světě. Tyto rakety odpálili nahodile do hustě obydlených obytných oblastí v srdci země.

Myslím na své tchány, oba přeživší Šoa – jeden Osvětim, druhý maďarský tábor otrockých prací, jehož manželka a dvě děti byly nacisty zplynovány. A jsme tady v roce 2021 a jejich drazí potomci jsou opět předmětem intenzivních pokusů o jejich zničení, když se takzvaný civilizovaný svět unisono plíží k podpoře Hamasu, duchovního dědice nacismu.

Extrémní přecitlivělost a téměř fanatickou posedlost lidskými právy, které tato generace zpustošená používáním zvrácené terminologie zásadně vyžaduje, stejně jako „bezpečné prostory“, kde by jejich jemné uši nemusely odrážet názory lišící se od jejich vlastních, vnímám jako neuvěřitelné. Skutečnost, že děti a vnoučata přeživších, stejně jako oni sami, slábnoucí, ale drazí a vzácní a doposud velmi živí, přeživší Hitlerovo konečné řešení, jsou obscénně vystaveni strachu a hrůze útoků na jejich vlastní existenci, jak se zdá, nevadí vůbec nikomu.

Celý článkej je k dispozici na stránce Israel.cz

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář