Neflix uvede vánoční příběh o Klausovi

Los Angeles – Neflix k vánočním svátkům přinese svým divákům animovaný film Klaus. Příběh připomene, že „skutečný akt dobré vůle vždy rozzáří lidi kolem nás.“

Scénář pohádky napsali Sergio Pablos spolu se Zachem Lewisem a Jimem Mahoneym. Klaus vypráví příběh Jespera, nejhoršího studenta poštovní akademie. Aby Jesper prokázal svoji užitečnost, jeho bohatý otec ho pošle na zamrzlý ostrov za polárním kruhem zvaný Smeerensburg. Komplikací je, že v Smeerensburgu si místní obyvatelé stěží vyměňují slova, natož dopisy.

Jesper se chystá utéci, když najde spojence v učitelce Alvě a objeví Klause, tajemného tesaře, který žije sám v domku plném ručně vyráběných hraček. Tato nepravděpodobná přátelství vracejí radost a smích do života lidí v Smeerensburgu a vytvářejí nová hluboká přátelství mezi sousedy.

The Christian Post informuje, že Klaus je pokusem Netflixu vstoupit do světa animovaných filmů. Starý vánoční příběh, který děti milují, je obohacen o hluboké téma biblických hodnot, které zvyšují důležitost laskavosti a štědrosti.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 11. listopadu 2019  Foto: Neflix 

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář