Největší plovoucí knihkupectví na světě navštíví španělskou Sevillu   

Loď Logos Hope, plovoucí knihkupectví s více než 5 000 knihami na palubě a posádkou 300 lidí, navštíví v průběhu června španělskou Sevillu.

Posádka ze 60 národů se na každém z navštívených míst podělí o znalosti, pomoc a naději.

„Spolupracujeme s místními organizacemi a partnery, abychom ruku v ruce s komunitami pomáhali tím nejvhodnějším způsobem a povzbuzovali lidi bez ohledu na jejich situaci,“ uvádí se podle Evangelical Focus v prohlášení.

SOUVISEJÍCÍŠpanělsko prošetřuje 68 případů údajného sexuálního zneužití v církvi

Loď je jedním z projektů organizace Operace Mobilizace (OM). Od roku 1970 navštívily lodě OM více než 435 přístavů ve 140 zemích světa, které ročně navštíví v průměru milion lidí.

Posádku tvoří dobrovolníci, kteří obvykle zůstávají po dobu dvou let. Někteří slouží ve své profesi (námořníci, inženýři, tesaři, elektrikáři, lékaři, zdravotní sestry, učitelé), jiní přijíždějí, aby se zúčastnili vzdělávacího programu, který se skládá z biblického a praktického výcviku v různých oblastech.

Newsletter Křesťan dnes – týdenní přehled nejdůležitějších zpráv

Knihy, kulturní aktivity a sociální pomoc

Portál Evangelical Focus dále píše, že knihkupectví na lodi Logos Hope nabízí rozsáhlý výběr více než 5 000 různých titulů za přijatelné ceny. Knihy pokrývají mnoho různých témat včetně vědy, sportu, koníčků, vaření, umění, zdraví, jazyků a filozofie. Knihkupectví nabízí knihy pro děti, naučné texty, slovníky, atlasy a další tituly, které si může užít celá rodina.

Veřejnosti je přístupný i zbytek jeho návštěvnických prostor. Kromě toho loď pořádá ve městech, která navštíví, různé aktivity, jako jsou prohlídky přístavů, tematické semináře, výstavy a také programy sociální pomoci.

Loď Logos Hope bude pro veřejnost otevřena v přístavu Delicias, před sevillským akváriem, od 3. do 28. června, od úterý do neděle od 16:00 do 22:30 hodin.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 16. května 2022 Foto: Operace Mobilizace – Logos Hope

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář