Neziskovka BÉTEL CZ hledá posilu do týmu! Manažera sociálního podnikání.

Můžete nám říct, co je komunita Bétel a jak pomáhá?

Poskytujeme bezplatné bezpečné bydlení v chráněném prostředí bez drog, alkoholu a cigaret lidem, kteří se chtějí zbavit své závislosti. Základním prostředkem léčby je společný život v komunitě, kde déle abstinující členové pomáhají nováčkům, předávají jim své zkušenosti a povzbuzují je vlastním příkladem. Každý má nějakou zodpovědnost a je součástí jednoho týmu. Doporučená délka pobytu je 12-18 měsíců. Všichni, kdo do naší komunity přijdou, se setkají s evangeliem. Nikomu ho nevnucujeme, ale sdílíme ho svým životem a v rámci společných programů. Celá neziskovka je z největší části financována třemi sociálními podniky, které se jmenují: Nábytková farma, Oživeno a Vaše stěhování

Koho přesně v tuto chvíli hledáte? 

Hledáme manažera sociálního podnikání na plný úvazek, který bude mít na starosti stávající obchod s nábytkem a bytovými doplňky v Kralupech nad Vltavou, tedy Nábytkovou farmu. Od svého vzniku v roce 2006, je to stabilně se rozvíjející dobročinný obchod. Manažer bude zodpovědný za jeho provoz, fungování a rozvoj – a za organizaci navazujících projektů. Dlouhodobě přemýšlíme o druhém obchodě, případně dalším rozvoji internetového prodeje. Tím, jak roste komunita a počet lidí, kterým pomáháme, potřebujeme rozvíjet i podnikání, aby bylo více práce a také samozřejmě více peněz na rostoucí náklady.

Hledáme člověka, který má rád Pána Ježíše a chce mu sloužit a zároveň má znalosti, zkušenosti a dovednosti potřebné k vedení sociálního podnikání tohoto druhu. Měl by mít vztah k naší cílové skupině, tedy k lidem, kteří bojují se závislostí. Je nutné, aby uměl řídit auto i lidi 😊, byl schopen nosit těžký nábytek, když to bude potřeba, uměl organizovat práci i zboží, znal základy finančního řízení a cenotvorby a měl zkušenosti s obchodováním a péčí o zákazníky. Skutečně nehledáme prodavače, hledáme člověka s manažerským obdarováním a přemýšlejícího strategicky. 

Co takovému člověku umíte nabídnout?

Nabízíme zázemí stabilní křesťanské neziskovky, která je v Čechách unikátní tím, že z výtěžku sociálního podnikání dokáže financovat svůj základní provoz. Máme skvělý tým osmi stálých zaměstnanců a kolem 15 členů komunity léčících se ze závislosti. Nabízíme standardní platové ohodnocení rostoucí na základě dosažených výsledků, stáže v zahraničí v rámci naší mezinárodní sítě komunit, obědy v komunitě, otevřené vztahy, prostor k osobnostnímu růstu a další. Kralupy jsou dobře dostupné z Prahy vlakem a kancelářskou část práce je případně možné vykonávat z domova. Především nabízíme smysluplnou práci, při které je možné přirozeně sdílet svou křesťanskou víru. 

Jak se tedy může zájemce o práci ucházet?

Může poslat svůj strukturovaný životopis na info@komunitabetel.cz Na základě životopisu si s ním domluvíme ústní pohovor. Pokud ten proběhne úspěšně, pozveme zájemce k jedno až dvoutýdennímu pobytu v komunitě, aby se seznámil s tím, jak fungujeme a viděl naše podnikání v praxi. Po tuto dobu je zájemce naším hostem, takže mu tím nevznikají žádné náklady. Na základě 5-10 dní strávených v našem obchodě připraví zájemce krátký strategický plán na rozvoj dobročinného obchodu zaměřený na tři oblasti: získání více dárců nábytku a dekorací, rozvoj a zkvalitnění služeb pro zákazníky, dlouhodobé možnosti rozvoje celého sociálního podnikání. Je to trošku proces, to si samozřejmě uvědomujeme, ale zabráníme tak možnému zklamání na obou stranách. Rozhodně se uchazeči nemusí bát zavolat a zeptat se, rádi s nimi detaily nezávazně probereme. Je možné volat na 604 237 875 nebo 739 018 811.

Více informací o naší neziskovce a komunitě na www.komunitabetel.cz

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář