Nový evangelický zpěvník

Začátkem prosince začala Českobratrská církev evangelická distribuovat do všech seniorátů celkem na 22.000 výtisků nového evangelického zpěvníku. Denominace o tom informovala na svém domovském webu.

Dlouho očekávaný okamžik je tu. Léta práce a příprav na novém evangelickém zpěvníku se zúročila v letošním adventním čase. Kniha je na světě. Ve středu 1. prosince zamířila do sídel všech seniorátů nákladní auta se zásilkou více než dvou desítek tisíc nových evangelických zpěvníků.

V sídle seniorátů si je vyzvednou jednotlivé farní sbory a budou je distribuovat ke všem, kdo si je objednali v předprodeji začátkem letošního léta. Spolu s touto zásilkou putují do sborů také nové chorálníky.

Současně s tím vrcholí příprava nové mobilní aplikace, která bude kromě textů všech písní obsahovat také vypínatelnou vrstvu kytarových doprovodů. Aktuálně je aplikace ve stadiu testování a s jejím spuštěním se počítá do Vánoc 2021.

V neposlední řadě se dokončují také nové webové stránky zpěvníku. Budou obsahovat nejen všechny písně v PDF formátu, ale řadu podnětů a doprovodných materiálů. Stránky by se měly postupem času rozšiřovat a fungovat také jako prostor ke sdílení a následné práci s novým zpěvníkem.

Výtisky zpěvníku i chorálníku je možné objednávat přes e-shop Českobratrské církve evangelické.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Zdroj: e-cirkev.cz Datum: 3. prosince 2021 Foto: e-cirkev-cz

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář