Orbán spustil kampaň do Bruselu s prorodinnou politikou a ochranou křesťanských hodnot

Budapešť – Maďarský premiér Viktor Orbán zahájil svou kampaň v evropských volbách a vyzval voliče, aby obhajovali křesťanské národy proti imigraci, což podle něj vedlo k „teroristickému viru“. 

V rámci projevu Orbán oznámil podle Aljazeera. také sedmibodový balíček daňových úlev a dotací, které povzbudí rodiny k tomu, aby měly více dětí – což je „odpověď Maďarska“ na klesající populaci.

Mezi rodinné bonusy patří celoživotní osvobození od daně z příjmu pro ženy, které mají alespoň čtyři děti, a dotace 2,5 milionu forintů na nákup vozidla pro rodiny s třemi nebo více dětmi a výhodné hypotéky s finanční podporou od státu.

Orbán, který za poslední čtyři roky držel „nulovou toleranci“ k přistěhovalectví a byl zvolen do třetího po sobě následujícího funkčního období jako předseda vlády v dubnu loňského roku, také řekl, že volby do Evropského parlamentu v květnu budou „historickou křižovatkou“ pro Evropu.

Hlasování podle něj bude volbou mezi „novým internacionalismem“ bruselských byrokratů pro migraci, kteří jsou pod nadvládou finančníků, jako je liberální americký miliardář George Soros, a suverénními národními státy, které brání křesťanské hodnoty.

 Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi podílet?

-mn-  Foto: Wikimedia Commons . Viktor Orbán

Tags: ,

1 Komentář

  1. Orbán působí svým jasně vyhraněným postojem k „osvíceným vizím“ představitelů EU mezi evropskými politiky, jako černá ovce. Paradoxem je, že ne právě EU, ale on, jednoduše staví a zdůrazňuje budoucnost a zachování Evropy na základní funkčnosti tradiční rodiny a její maximální podpory. Představitelé EU však vykročili opačným směrem a hledají různé způsoby, jak obhájit a udržet konzumní a čím dál více destruktivní způsob života a zakrýt jej až příliš průhledným pláštíkem „lidskosti“. A obhajovat jedinečnost křesťanství v křesťanském médiu je „nošení dříví do lesa“ …

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář