Otázky, které si klade každý křesťan

Jak se v duchovním životě dostat z mělčiny na hlubinu? Co prakticky znamená mít identitu Božího dítěte? Jak odpovídat na těžké otázky nevěřících? Čím žijí dnešní teenageři a jak se k nim přiblížit? Potřebujeme vůbec církev? Má mít prioritu služba, nebo rodina? To jsou jen některé otázky, na které odpovídali řečníci letošní Křesťanské konference, která se konala 5.–7. července v Praze.

Konference nesla název Nový vítr do plachet a navštívilo ji na 650 křesťanů z různých českých církví. Nejvíce lidí přilákali zahraniční řečníci Hany Soryal, který mluvil o uzdravení a obnově českého národa, a pastor Ricardo Wolf, který zde sdílel některé podivuhodné příběhy ze svého života a povzbuzoval k opravdovému křesťanství a následování Ježíše. Dále zde promluvil např. Karol Verčimák, Jakub Limr, Lubomír Ondráček, Martin Moldan nebo Jiří Unger.

„Na konferenci mě oslovil seminář o výkladu snů (Miloš Kačírek) a seminář Hranice a priority ve službě (Lubomír Ondráček). Oboje bylo praktické, užitečné pro službu i osobní život. Zaujal mě také moderovaný rozhovor se singles, kde zazněly osobní zkušenosti a pohledy účastníků. Jsem rád, že jsem na konferenci byl,“ ohlíží se za akcí pastor Pavel Fialka.

Zvukové nahrávky všech přednášek a seminářů z Křesťanské konference si nyní můžete zakoupit na CD v Knihkupectví KMS: http://knihy.kmspraha.cz. Najdete zde i autobiografickou knihu Ricarda Wolfa, bývalého mafiána, s názvem „Pistole na dně Rýna“. „Už jen vidět pastora Ricarda Wolfa, jak je šťavnatě a nakažlivě nadšený z Boha, mě potěšilo,“ vzpomíná na setkání s ním zpěvačka skupiny Mozaika Worship Danka Pechánková.

Tags:

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář