Pastor Brian Houston oznámil otevření nového sboru Hillsong Church v Izraeli

 

Pastor Brian Houston ze sboru Hillsong v Sydney oznámil otevření třech nových sborů Hillsong, jeden z nich vznikne v Tel Avivu, v Izraeli.

„Hillsong se chystá rozšířit prostor a přidat do své rodiny sbor v Izraeli,“ napsal Houston na Instagramu o jejich prvním sboru v této zemi. „Z Jeruzaléma až do končin země a z končin země zpět do Izraele.”

Dle Christian Today, má být Jeruzalem druhým městem v Izraeli, kde Hillsong v budoucnosti plánuje sbor založit. Spolu s misií v Izraeli mají být otevřeny misijní projekty také v Perthu (Austrálie) a v Bali (Indonézie).

Hillsong se stal mezinárodním fenoménem s chválami, které používají církve různých denominacích po celém světe. Sbor byl založen v roce 1983 na předměstí v Sydney, v současné době se rozšířil do pěti kontinentů a měst včetně Londýna, Paříže, Sao Paula, Kapského Města, Rio de Janeira a Phoenixu.

Ve Spojených státech je Hillsong uznáváný pro své rostoucí sbory v New Yorku a Los Angeles s týdenní návštěvností, která přesahuje 100 000 lidí. V Anglii plní Hillsong budovu Palladia v Londýně ve West Endu se čtyřmi shromážděními každou neděli. Bohoslužeb se účastní tisíce mladých lidí a jejich rodiny. Hillsong rovněž často přitahuje pozornost řady celebrit jako například Justina Biebera, Kevina Duranta, Seleny Gomezové a Vanessy Hudgensové.

Zdroj: The Christian Post
Foto: Instagram/Brian Houston

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář