Pavel Malík o novém hudebním projektu Chvilky s Tátou

Pavel Malík stojí za novým hudebním projektem Chvilky s Tátou.

Co vás vedlo k spuštění projektu Chvilky s Tátou?

Faktickým důvodem ke spuštění projektu „Chvilky s Tátou“ byl skutečný Boží dotek, jak často říkám „opravdový dotek z Nebe“. Dovolím si to tvrdit na základě skutečnosti, že mě tento nápad nikdy samotného nenapadl a přišel ke mně během pár sekund, a to v celé současné podobě i s názvem.

Kdo všechno se může zapojit?

Může se zapojit opravdu každý, kdo cítí, že chce být s naším Pánem na blízku. Aktuálně jsou již spuštěny stránky www.chvilkystatou.cz , kde jsou integrovány na jednom virtuálním webovém prostoru všechny možné zájmy a obdarování, která se vyskytují v křesťanském světě, jako je např. fotografie, filmy, básně, psané slovo, chvály, kázání, prorocké slovo a další.

Jakou máte vizi? Kam byste chtěl, aby tyto společné chvály ideálně rostly?

Zvláštní na celém tomto projektu je skutečnost, že na začátku jsem viděl jen službu určenou pro mě. S postupem času mi Pán otevírá neustále další a další dveře, za kterými najdu další možnosti rozšíření celého projektu. Takže aktuálně prosím v modlitbách o ty správné lidi zapálené Bohem, kteří by se chtěli zapojit do jednotlivých oblastí projektu. Ale to nejdůležitější je, abychom byli v osobním kontaktu s naším Tátou.

Co chvály pro vás osobně znamenají?

Chvála pro mě znamená spojení s Bohem bez hranic. Mluvené slovo, kázání, velice často vymezuje osobní názory kazatele, délku jeho působení ve víře, úroveň teologického vzdělání. Ale ve chvále toto není, tam předstupujete před Boha jen s upřímným srdcem a Duchem Svatým, který vás vede. Když budu přistupovat se srdcem neupřímným, každý to hned pozná.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

Autor: Michal Nosál Datum: 27. dubna 2021 Foto: screenshot YouTube – Chvilky s Tátou

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář