Pětiletá dívka zaplatila dluhy za obědy 123 studentům své školy

Katelynn Hardeeová chodí do školky ve městečku Vista v Kalifornii. Stala se také hrdinkou pro 123 studentů na místní základní škole.

Jednou zaslechla, jak rodiče spolu mluvili o tom, že mají potíže s placením odpoledního programu po škole. Její matka vysvětlila, že „musíme snažit být laskaví a pomáhat, když to jen jde.“

Katelynn se proto rozhodla postavit stánek na prodej horkého kakaa, jablečného moštu a sušenek. Peníze, které vybrala, darovala na zaplacení dluhů za obědy ve školní kuchyni. Výsledkem je, že podle ředitele školy „ostatní studenti již mluví o způsobech, jak mohou také pomoci.“

Dalším cílem Katelynn je získat dostatek peněz, aby bylo možné vyplatit nejen všechny dluhy za jídlo v její škole, ale také v mnoha dalších v celém okresu. Aby mohla naplnit svou vizi, bude spolu s ostatními studenty organizovat další prodej horkého kakaa a pečených koláčků.

„Všechno závisí na ochotě pomáhat. Zejména v čase vánočních svátků, když vidíme co se děje ve světě, potřebujeme nabídnout více empatie,“ dodala Hardeeová.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 2. ledna 2020  Foto: CC Search – základní škola ve městečku Vista

Tags: ,,,

1 Komentář

  1. Honza Hučín

    U nás ať se o to radši nikdo nepokouší, nebo na něj okamžitě zakleknou, protože by jistě neměl v pořádku EET.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář