Píseň You say od Lauren Daigle se stala největším hitem všech dob

Nashville – „You Say“ je oficiálně největší křesťanská píseň všech dob.

Singl You say od americké zpěvačky Lauren Daigle je nyní hitem číslo 1 na žebříčku Billboard’s Hot Christian Songs po dobu 62 týdnů. Svým úspěchem mezi hlasujícími tak předčila předchozího držitele rekordu, skladbu „Oceans“ od kapely Hillsong United, který byl na vrcholu žebříčku po dobu 61 týdnů.

Daigle k novému rekordu pro Billboard řekla: „Přemýšlela jsem o úspěchu písně“ Oceans „a vzpomínám si, jak jsem vnímala dopad této písničky na tolik lidí. Bylo to pro mě úžasné to vidět. Tehdy jsem doufala, že bych jednou se svou písní mohla být součástí něčeho, co otřese zemí. Nevěděla jsem, že se to někdy stane, a netušila jsem, že by „You say“ mohla zaznamenat úspěch, který bude nějakým způsoben součástí hudebního příběhu hitu „Oceans“.

 

Zpěvačka a skladatelka Lauren Daigle oznámila, že se chystá na světové turné. Šňůra koncertů začne začátkem příštího roku v Austrálii, následně od února vystoupí v největších městech po Severní Americe. Celé turné ukončí představením ve svém rodném městě Lafayette v Louisianě.

„Tento rok jsem prožila velkou osobní změnu,“ uvedla Daigle v rozhovoru pro Relevant. „Neexistuje lepší pocit, než dívat se z pódia a vidět, jak lidé prožívají písně z nového alba,“ řekla americká zpěvačka.

Své koncerty přirovnala k jedné velké párty a přiznala, že se nemůže dočkat, až to celé odstartuje. „Bude to taková zábava!“ dodala.

Poslední album Lauren Daigle Look Up Child se po svém vydání v září 2018 umístilo na třetí příčce Billboard žebříčku. Za sebou tak křesťanská zpěvačka nechala řadu populárních sekulárních interpretů, jako je Drake, Ariana Grande, Nicki Minaj nebo Cardi B. Hudební interpretka získala ocenění za nejlepší křesťanské album a píseň.

Lauren Daigle při příležitosti předávání cen vystoupila před populární zpěvačkou Mariah Carey, která si rovněž odnesla jednu z prestižních cen a při přebírání děkovala mimo jiné Bohu. Ocenění obdržela i zpěvačka Tori Kelly za gospelové album Hiding Place.

-mn-  Datum: 7. října 2019  Foto:

Tags: ,,

1 Komentář

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář