Křesťan dnes

Staňte se patronem novin Křesťan dnes

 Vážení čtenáři,

děkujeme Vám za Vaši přízeň. Každý měsíc zveřejníme téměř 200 článků – zpravodajství, agenturní zprávy, autorské komentáře a zprávy převzaté od našich partnerských webů. Každý den přivítáme na našem webu na 2 000 čtenářů.

Internetové noviny Křesťan dnes vznikly jako ekumenický projekt s cílem přinášet aktuální informace napříč denominacemi, mediálně prezentovat zajímavé projekty, budovat mosty a propojovat křesťany.

Pokud se Vám naše práce líbí a vidíte v ní smysl, staňte se naším patronem a pomozte nám budovat a rozvíjet tento projekt.

Nejsme podporovaní žádnou církví, denominací ani organizací. Náš obsah dáváme čtenářům zdarma, je dostupný pro každého. Spolupracujeme s dobrovolníky, kteří věnují svůj čas překladům a přispívají do novin bez nároku na honorář.

V současné době nepokrýváme naše náklady. Rozpočet projektu Křesťan dnes činí 45 000 Kč měsíčně. Zahrnuje plat koordinátoru novin, odměnu externím redaktorům, poplatky zpravodajským agenturám (např. ČTK), technickou údržbu a pronájem webu.

25 000 Kč měsíčně plánujeme zajistit z reklamy. 20 000 Kč měsíčně potřebujeme zajistit od našich čtenářů.

V současnosti tvoří dary zhruba 5 000 Kč našich měsíčních příjmů. Hledáme 80 lidí z řad našich čtenářů, kteří by nás chtěli pravidelně podporovat (ideálně) 200 Kč měsíčněStaňte se naším patronem a pomozte nám, aby noviny Křesťan dnes mohly nadále přinášet zpravodajství a další obsah, ke kterému se v jiných médiích nedostanete. Fungujeme jen díky vaší podpoře.

Přispět můžete zasláním pravidelného nebo jednorázového daru na účet 2501255027 / 2010 nebo přes aplikaci Darujme.cz.

Rádi Vám zodpovíme případné dotazy.  tel:702 144 355 , michal.nosal@krestandnes.cz

 

 

Exit mobile version