Populární americký pastor má covid. Kongregace se modlí za jeho uzdravení

Známý americký pastor má nový koronavirus Covid-19. V reakci na tuto zprávu se členové texaského megasboru, kde John Hagee slouží, modlí za jeho zdravotní stav. O pozitivním testu kongregaci v neděli informoval jeho syn pastor Matt Hagee.

„Pastor Hagee byl po celou tuto pandemii pod dohledem lékařů. A minulý pátek mu sdělili, že má pozitivní test na covid,“ řekl podle portálu Premier Hagee junior. „Dobrá zpráva je, že virus byl diagnostikován brzy, a že je v intenzivní péči lékařů.“

„Než jsem dnes ráno přišel na bohoslužbu, otec mě poprosil, abyste se za něj modlili, a těší se, až vás brzy tady potká v kostele Cornerstone,“ dodal.

Starosta San Antonia Ron Nirenberg prohlásil, že Covid-19 je „strašná nemoc“ a popřál rodině pastora brzké uzdravení.

Osmdesátiletý Hagee je známý pro svůj proizraelský postoj prostřednictvím organizace Christians United For Israel (CUFI). Patří také k evangelikálům, kteří podporují  opětovné zvolení prezidenta Donalda Trumpa.

Premier připomíná, že v červenci se Hagee spojil s rodiči z křesťanské školy Cornerstone a podali žalobu na úředníky ze San Antonio a Bexar, kvůli nařízení k distančnímu vzdělávání ve školách.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

-red- Datum: 8. řína 2020 Foto: Wikimedia Commons – John Hagee

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář