V Praze bude přednášet evangelista Alexander Barkóci


Křesťanská misijní společnost pořádá ve dnech 17.–18. 11. 2017 v Praze konferenci s názvem Vítězný život v Ježíši. Přednášet na ní bude slovenský evangelista a duchovní poradce Alexander Barkóci. Ve svých přednáškách se bude věnovat těmto tématům: obrácení se a odevzdání Pánu Ježíši, znovuzrození a nový život v Kristu, naplnění Duchem svatým a ovoce a dary Ducha svatého. Konference je určená pro všechny, kdo chtějí přijmout duchovní osvobození a povzbuzení.

Alexander Barkóci (* 1955) se narodil do křesťanské rodiny. V dětství podle svých slov platil za „zlé děcko“, ovlivnily ho okultní praktiky rodinné sousedky a první roky života prožil v depresích. V patnácti letech se ho však Pán Bůh dotkl a on vydal svůj život Ježíši. Studium teologie mu nebylo umožněno, proto se vyučil strojařem. Do služby kazatele baptistické církve byl povolán až v roce 1988. Po 15 letech z kazatelské služby vystoupil a přijal povolání ke službě evangelisty. Od roku 2006 je Alexander Barkóci jako evangelista a duchovní poradce spolupracovníkem mezinárodní Nadace Nadĕje bez hranic (Stiftung Hoffnung ohne Grenzen). Slouží po celé Evropě.

Akce se koná v kulturním domě Ládví (17. 11.) a v kulturním zařízení Domovina (18. 11.). Přihlášky za sníženou cenu se uzavírají v neděli 12. 11. Bližší informace o konferenci a přihlašování najdete na webové stránce akce: http://viteznyzivot.kmspraha.cz.

 

foto: YouTube

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář