Přichází nový film na motivy oblíbené knihy Poutníkova cesta

Filmová společnost King Street Pictures vydala upoutávku na svůj nový fantasy dobrodružný film s názvem Heavenquest: A Pilgrim’sProgress. Snímek je založený na ikonickém románu Poutníkova cesta z roku 1678 od Johna Bunyana.

Román Poutníkova cesta psaný v angličtině, byl přeložen do více než 200 jazyků. Nyní bude oblíbená křesťanská alegorie natočena ve filmovém zpracování.

„Poutníkova cesta je úžasně propracovaná alegorie, a když jsem před lety příběh přečetl svým dvěma synům, věděl jsem, že potřebuje aktualizaci, novou vizi – něco odvážného,“ řekl ředitel Matt Bilen ve svém prohlášení pro The Christian Post.

Citáty slavných: John Bunyan >>>

„Opravdu jsem chtěl dělat něco trochu jiného ve filmovém prostoru a cítil jsem, že Poutníkova cesta mi umožní posunout některé hranice a vyzkoušet nějaké nové věci. Ano, bylo třeba film přizpůsobit pro současné a důvtipné publikum,“ řeklBilen.

John Bunyan (1628-1698) byl anglickým puritánským teologem. Ve své době proslul jako horlivý kazatel, což jej stálo několik let ve vězení. Jeho nejslavnějším dílem je alegorie Cesta poutníka.

-mn-  Datum: 29. září 2019  Foto: CC Search

Tags: ,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář