Přidejte se k ADRA eDrive – benefiční jízdě k mysu Dobré naděje

Těšíte se, že jarní teplé a slunečné počasí vás zláká k vytažení klasického kola či elektrokola a vyjedete pokochat se rozkvetlou přírodou, nadýchnout se čerstvého vzduchu a vyčistit si hlavu? A líbilo by se vám přitom ještě pomáhat?

Pokud jste si odpověděli dvakrát „ano“, tak se od 1.5. 2021 můžete začít registrovat na ADRA eDrive: benefiční akci, kterou chceme podpořit nejen pohyb, zdraví a čistou jízdu na kolech, elektrokolech či v elektroautech, ale především naše humanitární projekty ADRA v Africe.

V Nigeru ve městě Ouallam získané finance využijeme na vybudování školních tříd pro malijské děti uprchlíků i místní nigerijské děti, a také vybudujeme hlubinný vrt, který zabezpečí dostatek pitné vody pro 20 000 obyvatel ze tří blízkých vesnic.

V Zambii zaopatříme lidem ochranné pomůcky a proškolíme je v rámci prevence šíření viru covid-19. Také se chceme podílet na zlepšení obživy obyvatel distribucí semen pro založení zahrádek či hospodářských užitkových zvířat, konkrétně koz a slepic.

Během deseti dnů 20.-30. 5. 2021 budeme chtít symbolicky projet celou Afrikou, zastavit se ve vybraných zemích, kde letos pomáháme, a dorazit až k mysu Dobré naděje.

Jak můžete dojet na mys Dobré naděje a zapojit se do pomoci i vy?

Je to jednoduché. Při registraci si vyberete:

  • dopravní prostředek, se kterým se zúčastníte
  • počet kilometrů, které zvládnete ujet během 10 dnů (třeba i na etapy)
  • částku, kterou přispějete na humanitární projekty v Africe

Mezi 20.-30. 5.2021 vyjeďte tam, kde to máte rádi.

Volba trasy, místa i rychlosti je na vás. Budeme moc rádi, pokud pozvete i další spolujezdce.

Čím více lidí se do ADRA eDrive zapojí a čím více kilometrů společně ujedeme, tím většímu počtu lidí pomůžeme .Když vše půjde dobře, chceme zvládnout trasu dlouhou 33 650 km, tedy cestu na mys Dobré naděje a zpátky – abychom během cesty přivezli naději tam, kde to lidé potřebují, a také sami jí načerpali tolik, kolik právě nám letos „dobije baterky“.

Štastnou cestu!

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář