Přímé přenosy bohoslužeb v radiu a televizi

Praha – Všem, kdo se nemohou zúčastnit mše v kostele, nabízíme přehled bohoslužeb vysílaných během následujících dní přímým přenosem v Televizi Noe a Radiu Proglas.

Vedle těchto sdělovacích prostředků lze využít také internetové přenosy bohoslužeb z farností, poutních míst a dalších kostelů. Jejich přehled lze najít na webu MseOnline.cz.

Televize Noe nabízí mše svaté každý den: v pondělí, středu a pátek od 7.00 bohoslužby, které slaví papež František v kapli Domu sv. Marty, dále od pondělí do pátku vždy v poledne z kaple ostravského studia Telepace a ze stejného místa také v sobotu od 18.00 (s texty nedělní liturgie) a v neděli od 10.30.

V nabídce Radia Proglas jsou mše svaté řazeny každý den kromě neděle od 18.00, v neděli pak stanice nabízí hned dvě bohoslužby: v 9.00 a v 19.30. Přenášeny jsou z různých míst, podle aktuální situace.

Během týdne také Proglas zve každý den kromě neděle od 20.00 k modlitbě za ukončení současné epidemie.

Rádio 7 upozorňuje na záznamy bohoslužeb, které nabízí ve svém vysílání v neděli v čase mezi 9. a 10. hodinou a v odpoledním programu mezi 17:00 a 18:00.

Pamatuje také na děti, které zůstaly doma – a každé všednodenní dopoledne po 9. hodině uvádí krátkou pohádku. V sobotním a nedělním čase po 13. hodině pak pro děti vysílá rozšířeně (v sobotu pásmo písniček a pohádek Korálky, v neděli program Kormidlo, ve kterém nechybí i nedělní škola pro děti).

Kromě nepřetržitého 24hodinového rozhlasového vysílání je k dispozici archiv pořadů na webu www.radio7.cz.

 

Autor: cirkev.cz TWR  Datum: 13. března 20202  Foto: Wikimedia Commons – ilustrační

Tags: ,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář