PrimeNet pořádá panelovou diskuzi na téma ženy v podnikání

 

Křesťanské hnutí podnikatelů PrimeNet pořádá panelovou diskuzi na téma ženy v podnikání a obchodu. Akce se uskuteční ve středu 25.1. od 18:30 do 20:30 ve Společenském centru, Za Brumlovkou 1519/4, Praha 4

Panelová diskuze bude zaměřená na otázky jak se ženy prosazují v podnikání a obchodu, jak balancují mezi rolemi podnikatelky, manželky a matky a zúčastní se jí přední odbornice z vrcholového managementu a neziskového sektoru.

Ing. Jaroslava Valová, zakladatelka a členka představenstva firmy SIKO jedné z největších českých rodinných firem. Držitelka řady ocenění: Podnikatelka roku, Manažerka roku, Top25 žen českého byznysu, Nejvlivnější ženy Česka.

Eva Šimková, je vysoce respektovanou osobností ve světě síťového marketingu. Přednáší u nás i v zahraničí, jak dosahovat v obchodě, v životě a ve vztazích lepších výsledků. Již přes 20 let se věnuje osobnímu a podnikatelskému růstu.

Mgr. Klára Grunsberg, ředitelka MŠ, ve vedení Britské školky a jeslí Florentinum, má rozsáhlé zkušenosti se zakládáním vzdělávacích institucí. Je spoluzakladatelkou Christian International School v Praze a dalších předškolních vzdělávacích zařízení pro děti. Je garantem vzdělávání podle Rámcově vzdělávacího programu MŠMT, má na starosti přijímaní nových učitelů a žáků do programu TIELC. Řídí strategické a finanční plánování organizace.

Jana Merunková, podnikatelka a spisovatelka, je držitelkou ocenění Podnikatel roku 2014 pro Prahu 7, držitelkou Výroční ceny Nadace T-Soft Eternity 2011 za projekt zabývající se výukou finanční gramotnosti u dětí v dětských domovech. Pod jejím vedením se yourchance, o. p. s. umístila v TOP 5 Neziskovky roku 2014, 13 let se věnovala koučinku vrcholového managementu a majitelů firem. Vybudovala dvě úspěšné neziskové organizace.

Na akci je nutné se dopředu přihlásit z důvodu omezené kapacity. Vstupné činí 100 Kč, hlídání dětí je zajišťené.

 

Zdroj a foto: PrimeNet

 

 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář