Radim Passer navštívil křesťanský byznys klub v Bratislavě

Bratislava – Developer a adventista Radim Passer navštívil slovenskou metropoli na pozvání poslance NR SR a člena baptistického sboru Viera Mareka Krajčího. Bratislavský byznys klub vznikl pro vzájemné zdílení křesťanských podnikatelů.

Ekumenická organizace Křesťané ve městě, která vznikla jako platforma pro místní církev, organizuje různé aktivity. Jednou z nich je i právě zmíněný byznys klub, hostem kterého byl úspěšný český podnikatel.

„Jsem velmi rád, že Radim Passer přijal mé pozvání a popovídal členem našeho křesťanského byznys klubu své svědectví. Radim je developer a podle časopisu FORBES je 33. nejbohatším Čechům. V Praze vybudoval nejkomplexnější byznys park, ve kterém sídlí polovina českého byznysu, „napsal na svém facebooku Krajčí.

Poslanec za stranu OĽaNO popsal, jak Passer před deseti lety

Masi víru v Boha, která změnila jeho život, a „naučil ho rozlišovat hodnoty dočasné, pomíjivé a hodnoty věčné.“

„Jde určitě o jednoho z největších filantropů v České republice. Přes svůj byznys financuje církev a množství charitativních projektů. Svůj vliv využívá k tomu, aby lidé našli skutečné štěstí. To přichází až ve chvíli, kdy člověk nachází svou cestu k Bohu a porozumí jeho lásce k člověku, “ dodal na závěr Krajčí.

Radim Passer se narodil v roce 1963. Po vysokoškolských studiích začal v roce 1991 podnikat a založil společnost PasserInvest Group, jež se stala jednou z nejrespektovanějších developerských společností na českém trhu. Jako investor a developer je firma spojena s projektem administrativního a multifunkčního areálu na Praze 4 s názvem BB Centrum. Ten patří mezi největší a nejúspěšnější kancelářské areály v České republice.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 3. prosince 2019  Foto: Facebook – Passer a Krajčí

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář