Rádio 7 spouští DAB vysílání

Takové klidné rádio do pracovního dne. 

Tímto bych vám chtěla poděkovat za úžasné vysílání, které povzbuzuje a táhne mě v životě dál – písničky, svědectví, zajímavé programy, výchova dětí a žádné téma není tabu. 

Dobrý den. V Táboře naladěno. Poslouchám. 

Posílám pozdrav z Chebu, kde jsem právě zachytil vysílání Rádia 7 nově na DAB. Tak jsem právě v Kopřivnici úspěšně naladil Rádio 7 pomocí malého a levného DAB rádiového přijímače. Mám radost, že se to podařilo, beztak jsem v poslední době opakovaně a netrpělivě sledoval, jak se to vyvíjí a kdy to konečně přijde. 

To jsou první ohlasy posluchačů, kteří naladili vysílání Rádia 7 v síti DAB. 

18. ledna získala společnost TWR live licenci na DAB+ vysílání programu křesťanského Rádia 7. Stanice, která doposud byla ke slyšení prostřednictvím internetu a satelitu, případně v některých kabelových sítích, je teď volně dostupná všude tam, kam dosáhne signál DAB+ společností Teleko a RTI. Bydlíte v území pokrytém tímto signálem? Zkontrolovat si to můžete ZDE.

Nabídka DAB rozhlasových přijímačů je široká a jejich ladění je snadné. Stačí, když na přijímači navolíte mód DAB, spustíte automatické ladění a nalezené programy uložíte. Každý přijímač navíc obsahuje návod, jak při ladění a uložení programů postupovat. 

Ve vysílání Rádia 7 se toho mnoho nezmění, změní se ovšem dosah programu. Těšíme se na nová setkání, nové posluchače a nové příběhy, které se díky DAB vysílání dostanou od vás k nám. Jsme s vámi rádi . 

Autor: Tisková zpráva Datum: 1. února 2022 Foto: Rádio 7

Tags: ,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář