Raper Kanye West oznámil kandidaturu na prezidenta. Může se jednat o reklamní tah

Americký raper Kanye West oznámil svou kandidaturu na prezidenta. Rád by v Bílém domě vystřídal Donalda Trumpa, čímž by se po Baracku Obamovi stal druhým afroamerickým prezidentem USA.

Zpěvák v neděli na Twitteru oznámil, že vstupuje do kampaně o prezidentský post. V jeho aktivitě ho podpořil miliardář Elon Musk.

Podle Deníku N se však může jednat o pouhý mediální tah. Důvodem by mohla být spolupráce s oděvní firmou Gap, ale také vydání nové písně Wash Us in the Blood (Umyj nás v krvi), která má být součásti desky s názvem God’s country.

Víra v Boha a změna života

Životní cesta Kanye Westa by se dala označit jako jedna velká divoká jízda. Svým nesporným talentem se řadí k nejvýznamnějším popovým hvězdám posledních dvaceti let. V uplynulém roce však nastal nejpřekvapivější obrat v jeho kariéře. Říká o sobě, že se stal znovuzrozeným křesťanem.

Americký rapper v listopadu mluvil v největším sboru v USA, který vede Joel Osteen. West a Osteen na pódiu hovořili o jeho radikální transformaci, o rodině a každodenních výzvách.

„Vím, že Bůh mě už dlouho volal, ale ďábel mě dlouho rozptyloval. Když jsem byl na úplném dně, Bůh tam byl se mnou. Inspiroval mě a poslal mi vize,“ řekl West v americkém sboru Lakewood.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Pomozte nám pokračovat v této misi a podílejte se na ní spolu s námi. 

 

-red-  Datum: 8. července 2020  Foto: Wikimedia Commons – Kanye West

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář