Ředitelce britské pobočky CitizenGO hrozí vysoka pokuta a vězení

Londýn – Ředitelka CitizenGO pro Velkou Británii a Irsko, Caroline Farrowová, se může ocitnout ve vězení kvůli svým tvrzením o biologické realitě muže a ženy.

Stránka organizace CitizenGO informuje, že celá tato smutná sága se táhne již od března tohoto roku, kdy Farrowovou vyšetřovala policie poté, co popsala operaci „změny pohlaví“ 16-letého chlapce, jako „kastraci“, „mrzačení“ a „formu zneužívání dětí“.

Po mediální podpoře pro ředitelku britské organizace se Susie Greenová, ředitelka transgender lobby skupiny Mermaids (Mořské panny), rozhodla obvinění stáhnout. Následně však Stephanie Haydenová – transgenderová osoba, narozená jako Anthony George Steven Halliday (t.j. biologický muž), obvinila Farrovou s cílem ji postavit před soud.

CitizenGO uvádí, že Haydenová má záznam v rejstříku trestů za násilné výtržnosti s golfovou holí a několik trestných činů za podvody a sexuální útoky.

Haydenová začala Farrovou obtěžovat a napadat na sociálních sítích, útočit na její katolickou víru a vyhrožovat jí, že si přijde „zahrát golf“ k ní domů. Caroline Farrowová, která je matkou pěti malých dětí, veřejně Haydnovou vyzvala aby ji a její rodinu nechala na pokoji.

V reakci na její prosbu ji Haydenová osobně doručila předvolání k soudu přímo domů. Teď ji hrozí trest za obtěžování. Podle soudu mluvit o transgenderové osobě jako o biologickém muži je obtěžování.

Soud po žalobě dal Farrowové zákaz zmiňovat dotčenou osobu ve veřejné komunikaci, a zejména ne v mužském rodě. Haydenová v současnosti žaluje ředitelku CitizenGO i za pohrdání soudem, protože tvrdí, že tento soudní zákaz již porušila, když po vydání zákazu na Twitteru zveřejnila několik obecných komentářů, bez jakékoli spojitosti s konkrétní osobu, ale Hayden tyto komentáře vztahuje na sebe. V případě uznání žaloby ji hrozí pokuta 100 000 liber a vězení.

Líbí se vám tento článek? Podpořte fungování novin

Abychom mohli vytvářet obsah, který čtete zdarma, spoléháme na dary od našich štědrých čtenářů, jako jste Vy.

Rádi byste nám pomohli pokračovat v této misi a měli tak možnost se na ní spolu s námi. 

 

-mn-  Datum: 14. října 2019  Foto: YouTube – Caroline Farrowová

Tags: ,,

4 Komentáře

 1. Nikdo nedal konzervativcům právo urážet transgenderové lidi.

  Ani -mn- .. autorovi/ce tohoto nepodepsaného článku, který/á píše
  „Následně však Stephanie Haydenová – TRANSGENDEROVÁ OSOBA, narozená jako Anthony George Steven Halliday (t.j. biologický muž), obvinila Farrovou s cílem ji postavit před soud.“

  Ta slečna MtF má diagnozu genderového nesouladu, a nikdo nemá právo to nerespektovat.
  Já jaky nebudu říkat, že ten článek napsala HETEROSEXUÁLNÍ OSOBA, narozená jako … .
  A doufám, že u nás k takovým excesům docházet nebude .. ať už se podaří IÚ ratifikovat nebo ne.

  Odpověď
 2. Farrow se dostala do problemu kvuli ostre kritice Susie Green za kastraci („operaci pro zmenu pohlavi“) sveho vlastniho syna v den jeho 16tych narozenin. Green vyviji aktivity tohoto druhu mezi mladymi, kterym zajistuji tyto operace. Co delaji je zlocin. V tomto veku jde nutne o psychicky manipulovane nezrale lidi.

  Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář