Rozlučková kampaň evangelisty Bonnkeho. Den 1

 

Vrátili jsme se z prvního shromáždění Rozlučkové kampaně Reinharda Bonnkeho zde v Lagosu v Nigérii. Události se účastní stovky vrcholných vedoucích z celé Afriky spolu s téměř čtyřmi stovkami zahraničních hostů, kteří sem přijeli s naší skupinou. Jedná se o vskutku historický okamžik, kdy oslavujeme padesát let služby evangelisty Bonnkeho v Africe. Zároveň hledíme vpřed a těšíme se na následující roky šíření evangelia naší službou zde i po celém světě.

 

Evangelista Bonnke večer kázal mocné a jasné evangelizační poselství. Bylo radostí opět ho slyšet kázat evangelium na půdě Afriky. Tisíce lidí odpověděly na výzvu ke spasení a mnozí byli uzdraveni. Shromáždění jsou vysílána po celém národě i světě prostřednictvím sociálních médií a mnoha křesťanských televizí.

Ačkoliv je tato kampaň pro evangelistu Bonnkeho jeho poslední kampaní v Africe, jsem přesvědčen o tom, že je jen začátkem desetiletí ohromné, masivní sklizně pro Krista pro všechny národy. Pán ke mně promluvil ohledně „Desetiletí dvojnásobné sklizně“, která právě začíná.

 

Autor: Daniel Kolenda, redakčně upraveno Zdroj a foto: cfan.eu 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář