Sedmkrát PRO studium na Teologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Proč současní studenti doporučují studium: 

→ Učíte se přímo od specialistů, kteří jsou uznávanými odborníky ve svých oborech na teoretické 
i praktické úrovni. 

→ Znáte se osobně se všemi svými kolegy z oboru a ty ostatní poznáte na společných přednáškách,
 v počítačové učebně či ve studentském klubu, kde v pohodlí a s vlastnoručně uvařeným čajem či kávou poznáte plno zajímavých lidí. Rádi poskytnou cenné rady a uklidní vás, jak vše v pohodě zvládnout. 

→ Oceníte individuální přístup ze strany učitelů. Naše fakulta má, oproti ostatním fakultám, menší počty studentů. To znamená, že učitelé vás nemají zapsané jen pod číslem, tudíž s nimi můžete snáze konzultovat vaše nápady. Nikdo vám nepřibouchne dveře před nosem! 

→ Na přednáškách se setkáte s lidmi z praxe i odborníky z českých či zahraničních univerzit. Nebudete se učit jen teorii, ale praktici Vám řeknou, jak to funguje v realitě, co řeší v průběhu všedních dnů. 

→ Zvlášť o zkouškovém se může hodit fakultní kaple zasvěcená Janu Nepomuku Neumannovi.

→ Fakulta má vlastní knihovnu, jež nese jméno po českém katolickém knězi, řeholníkovi a vědci Josefu Petru Ondokovi, který na fakultě působil v letech 1991 – 2003. Zde najdete více jak 50 tisíc titulů ze všech studijních oblastí nejen v českém jazyce. Fakulta má také vlastní menzu.  Vše potřebné je tedy v jedné budově, nemusíte nikam složitě přecházet. To vše v centru města, 15 min od nádraží. Budovu si můžete prohlédnout hned díky virtuální prohlídce.

→ Během studia můžete vycestovat na studijní pobyt nebo praktickou stáž do zahraničí v rámci různých stipendijních programů jako je ERASMUS + a zažít nezapomenutelný semestr např. v zemi, která byla doteď jen vaším snem. Pokud máte rádi studium jazyků, tak i tady si vyberete, máme předměty v angličtině, němčině, španělštině, vyučuje se u nás latina i hebrejština.

Nabízíme studium v několika oblastech v prezenční i kombinované formě:  TeologieTeologie službyFilosofie;Sociální a charitativní práceEtika v sociální práciPedagogika volného času a Religionistika.

Nabízíme  bakalářskénavazující magisterské  a doktorské studium, v prezenční či kombinované formě.

Přihlášky lze podat do 31. března 2023.

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář