Seminář Alfy a kurzů o vztazích

 

Česká kancelář Alfy a Křesťanská misijní společnost pořádá 4. února 2017 Seminář Alfy a kurzů o vztazích. Akce se uskuteční v modlitebně Křesťanského společenství v Praze, Na Žertvách 23.

Program začíná ráno v 9 hod. a skládá se ze dvou částí –  společného programu a volitelných seminářů. Během společného programu se můžete těšit na svědectví, příběhy z kurzů nebo novinky z kanceláře Alfy. Ve volitelných seminářích najdete mimo jiné tyto témata: Jak uspořádat první kurz; Jak zlepšit stávající kurz; Propojení kurzů s životem společenství; Příprava nových vedoucích; Vedení diskuse na skupince a pastorační péče; Jak pořádat kurzy o výchově nebo Alfa pro mládež.  Přednášet na semináři bude Miloš Poborský, vedoucí kanceláře Alfy, Michal Vaněk, předseda Rady Alfy, Jakub a Dagmar Güttnerovi, koordinátoři kurzů o vztazích a Martin a Irena Hambálkovi, poradci Alfy.  Pro registrované účastníky je zajištěno hlídání dětí (5–10 let).

Kvůli přípravě na volitelné semináře je nutné se předem přihlásit na webových stránkách Alfy,  vstupné je dobrovolné na pokrytí nákladů akce.

Zdroj a foto: www.kurzyalfa.cz

 

 

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář