Setkání se zázraky online s českým překladem

Přihlaste se živě přes internet na požehnanou službu Encounter Ministries Božího služebníka Marka Hemanse z Austrálie a zažijte osobní setkání s Ježíšovou mocí v pohodlí svého domova! Celé setkání bude doprovázeno českým překladem, registrace je zdarma.

Ježíš Kristus se nemění. Tak jako před 2 tisíci lety konal velké divy, uzdravoval a osvobozoval druhé od zlých sil, tak i dnes, skrze moc Ducha svatého, umožňuje svým služebníkům, aby to stejné konali v Jeho jménu. Jedním z takto požehnaných Božích mužů je i Mark Hemans z Austrálie.

Službu Marka doprovází veliká Boží moc jak při kázání Božího slova, tak při činění zázraků, uzdravení, osvobození a v rámci zmocnění Božího lidu do služby. Na jeho kanálu jsou vedle desítek kázání i stovky svědectví o Boží moci a proměně životů skrze osobní setkání s mocí Ježíše Krista. Kvůli současné pandemii, fyzická setkání nahradily moderní technologie, přes které Bůh mocně jedná.

V tomto videu s českým dabingem se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči.

Online setkání s českým překladem proběhnou 11 a 12. 7. 2020 (možné se zúčastnit jednoho i obou dnů) přes aplikaci Zoom, kterou lze zdarma nainstalovat přes PC, mobil i tablet.

Na setkání je nutné se zaregistrovat, buď přímo přes web Encounter Ministries nebo využít registračního formuláře a české podpory na webu Ježíš tě má rád. Zde také naleznete všechny potřebné informace a další videa Marka s českým překladem.

2 Komentáře

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář