Seznamte se s tvůrci Jesus tram! Aneb Království Nebes 2023 

Určitě jste zaregistrovali Jesus tram, která jezdí ulicemi Prahy od začátku srpna. Velmi pravděpodobně jste také slyšeli nebo četli o iniciativě Národní Probuzení, nebo jste přímo zapojení. Přijde vám ta Jesus tram jako skvělý nápad a že tady už dlouho chyběla taková iniciativa jako Národní Probuzení? Chtěli byste osobně potkat tým lidí, který stojí za tím vším, a ještě mnoho dalších zajímavých řečníků a služebníků, mít šanci celý víkend s nimi diskutovat a nechat se inspirovat pro vaší službu a život obecně? Pokud je vaše odpověď “ANO”, tak neváhejte a přihlašte se na druhý ročník akce Království Nebes! Pokud jste tramvaj ještě neviděli, můžete se podívat na reportáž níže:

V tomto článku vám představíme naší vizi za touto akcí, vybrané řečníky a další části programu.

Hlavní změnou oproti loňskému prvnímu ročníku je to, že letos budou akce rovnou dvě (!), ale se ekvivalentním obsahem, tak abyste si mohli vybrat podle vhodnějšího termínu a místa konání. První akce proběhne o víkendu 27.-29.10 v KAM Malenovice (Beskydy). Druhá akce potom o vikendu 10.-12.11 v KC Immanuel (Českomoravská vysočina). Podrobnější informace ke oběma akcím a registrační formulář jsou k dispozici na webu https://www.connectdisciples.eu/kralovstvi-nebes-2023/.

Formulář je potom rovnou i zde:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfgtWPUQB22YUVUGItLQ65iclb2WkhrSOChulp4ueHdaBAMmg/viewform

Stejně jako loni budou základ programu obou akcí tvořit vyučování a přednášky řečníků, kteří se budou sdílet na různá témata. Mezi řečníky bude například Peter Kuba (hlavní pastor církve Milost a vedoucí postava evangelizační organizace Zasáhnout svět), kazatel Marty Nystrom (John G. Lake Ministries), Stanislav Bubík (pastor CBH Praha), evangelista Filip Mazur (hnutí Gospel of Fire), Alžběta Špičáková (Kristus pro každého), Marian Lipovský (i s kapelou Timothy), Jan Selnekovič (Jcamp/Továrna na život), Josef Bajzík (Národní probuzení) a mnoho dalších. Seznam všech řečníků, včetně stručných životopisů. je uvedený na webu https://www.connectdisciples.eu/kralovstvi-nebes-2023/.

Akce ale nebude jen o poslechu, bude velmi workshopová. Chtěli bychom se kromě sdílení vizí také společně modlit za naši zemi i za naše města. Věříme, že vzniká evangelizačně-prorocké hnutí v Česku, které nebude jen o tom, že slyšíme Boha, ale že jej také posloucháme. Věříme, že církev bude známá Boží přítomností a Boží mocí. Věříme, že vzniká hnutí, které bude založené na jednotlivých věřících, jednotlivých rodinách a že každý z nás toho bude součástí. Věříme, že Bůh dokáže zasáhnout naše města skrze jednotlivce či menší skupiny lidí, kteří jsou evangeliu plně vydáni. Kdo tedy chcete a můžete, doražte, ať jste mladí, nebo starší, s dětmi nebo bez nich. Cena bude okolo 2000-3000,- na jednoho, kdo můžete přispějte, kdo ne, doražte a kdo můžete dát více, je to vítáno. 

Program bude ještě postupně aktualizován, ale základ (podobný jako vloni) je už na webu. Začínáme vždy v pátek ve 14 a končíme v neděli po obědě. 

Za organizační tým

Josef Bajzík a Pavel Parízek

1 Komentář

  1. Ano, jsou to lidé, jejichž společenství vychází do jisté míry z principů managementu. Pokud někdo chce vést církev jako firmu, pak logicky vidí reklamu jako evangelizaci a obrácené jako zboží.

    Odpověď

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář