Signály Awards 2021 – NOMINACE

Víte o někom, kdo se věnuje evangelizaci v digitálním prostoru a zasloužil by, aby se o něm dozvědělo víc lidí? Znáte někoho, kdo by potřeboval ve své práci povzbudit a ocenit? Dnes startují nominace v každoroční anketě Signály Awards o nejlepší křesťanský projekt.

„Letos jsme rozšířili kategorie, aby měl každý unikátní projekt či blog šanci v soutěži uspět“ Uvádí za pořadatele Albín Balát. Hlasující budou vybírat vítěze v šesti kategoriích: Křesťanský blog, blog na signály.cz, Instagram, Video, Podcast a Křesťanský projekt.

Nominovat do ankety Signály Awards je možné www.signalyawards.cz a to do 8. 8. 2021, hlasování pak bude probíhat od 16. 8. do 19. 9. 2021. Vítěz bude vyhlášen na galavečeru Signály Awards 2021, který proběhne v Brně 8. 10. 2021, v případě nepříznivé epidemiologické situace bude místo konání upraveno dle aktuálních vládních nařízení.

Neváhejte se zapojit do nominací, třeba právě váš oblíbený projekt zvítězí a vy sami objevíte někoho, kdo vás zaujme.

Cílem ankety je ocenit ty, kteří veřejně prezentují křesťanství vdigitálním prostoru, prezentovat příklady dobré praxe a motivovat ke službě evangelizace.
Podrobnější informace jsou na www.signalyawards.cz.

Přejeme krásné léto a doufáme, že se setkáme v Brně na vyhlášení vítězů! Realizační tým signály.cz

Signály.cz je křesťanský ekumenický spolek, který podporuje mládež v online prostoru. Hlavní činností je tvorba Magazínu pro mládež (www.magazinsignaly.cz), evangelizace na sociálních sítích a podpora projektů mladých.

Autor: Tisková zpráva Datum: 29. června 2021 Foto: Singnaly.cz

Tags: ,,,,,

Zanechej svou odpověď

Tvoje e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Děkujeme za váš komentář